ahmetözer kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Note 8 pro 12.5.3.0 güncellemesi almıyor

Bende de ayni sorun var. Bildirim acilmiyor, ayarlarda gozukmuyor.
  2. A

Haber Xiaomi Mi 5S Toplatılıyor

Kablo zaten bozuluyor bozulma ma gibi bir durum kabul çok zor.
  3. A

Yardım Mi kulaklık doğrulama boş sayfa.

Daha önceden yaptığım bir işlem zaten yabancı değilim konuya. Sayfayı Firefox ve Chorme üzerinde de denedim açılmıyor. 1540042180 Mağlesef ülke engeli de yok. Slovenya ve Amsterda denedim yinede olmadı. Sanırım Mi de sıkıntı var.
  4. A

Mağlesef kutu üzerinde değil kulaklık üzerinde qr code var. Eski sistemde böyleydi. Bu siteden powerbank doğruladım fakat kulaklık için olan sayfa çalışmıyor.
  5. A

Merhaba. Xiaomi hybrid HD kulaklığı ikinci defa aldım. Bu sefer aldığım sesi biraz fazla ince geldi, belkide arada kullandığım dandik kulaklıktandır. Üründen şüphelendiğim için etiketini okutayıp dedim fakat tarayıcıda artık boş bir sayfa çıkıyor. Ürünün orjinalleğini doğrulayamıyorum...
  6. A

Soru mi 5s için android 9

Ekran cidden çok fena ghost oluyor :D
  7. A

Haber MIUI v9.5.4.0 NAGMIFD Global Stable Yayınlandı

sabah güncelleme var diye bildirim geldi. Bildirime tıkladım tekrar güncellemeyi kontrol etti ve bir daha güncelleme gözükmedi.
  8. A

Mi5s MIUI Global 9.1 Güncellemesi

çözümü ben buldum zaten uzun uğraşlar sonucu. İpv6 native ip dağıtıldığında eğer erişim sağlanmıyorsa bu problem oluşuyor .
  9. A

Soru Mi5s Miui 9 Kararlı Sorunları - Yüklemeyin

Hız konusunda süper oldu gerçekten de.
  10. A

Wifi Problemini Türkiyedeki kimse yaşamayacağını buldum. Yaşayan varsa modemden IPV6 DHCP kapatsınlar. Temiz kurulum ile alakalı problem değil.
  11. A

Mi5s Telefonu Miui9 hız olarak ne kadar uçursada bu sevinciniz ilerleyen zamanlarda oluşan problemler ile üzüntüye dönebilir. Şuanda Olan Problemler Wifi sorunu var. (Sorunun kaynağı bulundu. Modeminiz yeni ise IPV6 kapatın. Cihaz ipv6 adresi aldığı zaman ıpv6 üzerinden inter var mı yok mu diye...
  12. A

benimde dün akşam sorun yoktu ama şuan wifi diye bir donanım yokmuş gibi . Sürekli kopuyor . Wifi problemi hakkında bilginiz var mı . Nasıl çözeriz. Güncelleme gelse indiremeyeceğim.
  13. A

Yardım Wifi Bağlantısı Kopuyor MIUI 9

miui resmi sitesinde bulunan stabil romu yükledim fakat bağlantı kopma sorunuyla karşılaştım. Wifi ilk başlarda her 30 saniyede koparken şuanda 3-5 saniyede kopmaya başladı. Wifi kullanılmaz halde ne yapabilirim. Telefon tam hızlandı diye sevindik başımıza bu geldi. Sitesinde Stabil yazmasa...
  14. A

Google asistanın bende devre dışı bıraktım . Benim büyük bir problemim var. Wifi de yüksek hızda 80 öegabitte örneğin anında bağlantı kopuyor normalde de 30 saniyede bir
  15. A

Aynen Telefon yavaş diyenler 30 dk sonra baksınlar :D Load ekranı diye bir şey yok
Üst Alt