Ahmetfb1907 kullanıcısının son içeriği

1. A

Soru Lütfen Sadece deneyimi olanlar yorumlasın Xiaomi 11t Pro

bende cihazı 1 aydır kullanıyorum. Şarj süresinden bahsetmişler sürekli ama, 6a kablo aldığım günden beri 16dakika 30 saniyede şarj ediyor zaten. Kaldı ki ben gün içinde çok yoğun kullanıyorum sürekli bildirim vs gelmesine rağmen bir gün sonunda rahatlıkla yüzde 35-40 seviyesinde eve geliyorum...
  2. A

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

merhaba ankara içinde mi 11t pro için direnç işlemi yaptırabileceğim bir yer arıyorum güvenilir. Yönlendirebilirseniz sevinirim.
  3. A

Yardım Uygulama Simgesi Üzerindeki Bildirim Baloncukları hk.

nedir hocam bulduğunuz launcher ? deneyelim farklılık iyidir :D
  4. A

Rom Mi Mix 3 Global Kararlı Miui V10.2.2.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

güncelleme geldiğinde hangi sürüme geçtiniz ota sürümünde ?
  5. A

usta bunda da global kurduktan sonra zip olarak dosya seçip güncelleme mi yapıyoruz ?
  6. A

Herkese merhaba mix 3 global versiyonlu telefonu bugün itibariyle, ( 09,01,2018) italya ve ispanya da satışa çıkıyor. Acaba bu yayınlanan global sürümünde bir güncellemesi gelir mi
  7. A

Yardım Ankara xiaomi yazılım teknik destek ?

hocam ev sorunları yüzünden telefona bakamamıştım yani bu sorunu çözmeyi, bir kaç yer buldum fakat ankara dışı. Amacım elden gözümle görerek yapılması. birde; eu rom istemiyorum twrp üzerinden global rom yüklensin istiyorum. Sizle de bu şekilde mi konuştuk hatırlamıyorum. Yeriniz nerde sizin ve...
  8. A

ankarada neresindesiniz hocam ? telefon verirseniz özelden konuşuruz.
  9. A

mümküne ankara içi gidip görüp yanımda olan birini tercih ederim. Teşekkür ederim. Arayış devam :)
  10. A

nasıl olacak hocam o zor olmaz mı :)
  11. A

Merhaba arkadaşlar Ankara içinde, xiaomi ürünüme yazılım atabilecek birileri varmıdır ? mi mix 3 kullanıyorum global rom çıktı ama twrp ile yükleniyor. bu işlemi yapabilecek bir servis ya da hayırsever var mıdır ? ( bootloader açık)
  12. A

her gün sayfaya girip acaba fastboot rom çıkmış die bakmaktan cinnet geçiricem. Anca youtube da global versiyon videolarını izliyorum. Yok mu allah rızası için şunun videolu anlatımını yapacak. Bi de sevaba girer ki :)
  13. A

merhaba ankarda bu işi yapabilecek bi hayır sever var mıdır :)
  14. A

bende mi mix 3 kullanıyorum. Fastboot rom bekliyorum. Anlamıyorum bu twrp olaylarından, sonra cihazı cortlatmayım. Az daha beklersek ay sonuna fastboot rom çıkacaktır. Bilgilendirme için teşekkürler.
  15. A

Satış Satılık Amazfit Stratos 2

xiaomi mi 8 diğer telefonum. Ama şimdi satmayacağım.
Üst Alt