ahmetdemirkiran kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Fastboottan ile Rom Atarken Yüklenmeme Sorunu

evet hocam ama tamamen rom ile alakalıymış farklı siteden indirince düzeldi
  2. A

Yardım Fastboottan ile Rom Atarken Yüklenmeme Sorunu

Arkadaşlar merhaba Redmi note 11 Pro telefona fastboot ile rom atmaya çalışıyorum ama rom yüklenmeden bir saniye içinde success diyor ve cihaz bootloopta kalıyor açılmıyor farklı versiyon rom ile denediğimde de aynı sorunu yaşıyorum ne yapabilirim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. NOT ...
  3. A

Soru 9 bin TL dolaylarında telefon tavsiyeleri

Arkadaşlar merhaba 9 bin TL dolaylarında telefon tavsiyeleri yapabilir misiniz bütçe Maksim 10 bin TL ye çıkabilir IMEI reparili cihaz almayı planlıyorum aklımda OnePlus 9 pro var lakin negatif eleştirileri de çok fazla olan bir cihaz sizlerin fikirleri ve önerileri nelerdir cevaplarınız için...
  4. A

Soru Yaşlılar İçin Telefon Tavsiyesi

Hocam tavsiyeniz için teşekkürler ama kullanım ve taşıma sebebiyle maksimum 6 inç bir telefon öneriniz olursa daha iyi olur
  5. A

Soru Yaşlılar İçin Telefon Tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba anneme yeni bir telefon satın almak istiyoruz ve şu ana kadar sadece tuşlu telefonlar kullandı bu nedenle kullanımı kolay bir cihaza ihtiyaç var ayrıca ekran büyüklüğünde de fazla büyük olmayacak bir ekranı olması gerekli kamera işlemci ram gibi özellikleri günü kurtaracak...
  6. A

Yardım Modlu whatsappta yedekleri geri yükleme

arkadaşlar merhaba bugün cihazıma farklı bir rom yüklemek için format attım fakat format atmadan önce whatsapp klasörünün tamamını yedekledim bu yedekleri nasıl yükleyebilirim modlu whatsapp kullandığım için drive yedeği alamıyorum sadece yerel yedek
  7. A

Soru 800 TL bütçe ile Bluetooth kulaklık tavsiyesi

Hocam model adı alabilir miyim?
  8. A

Soru 800 TL bütçe ile Bluetooth kulaklık tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba bir süre önce kullandığım Bluetooth kulaklığım bozuldu ve ben de yeni bir Bluetooth kulaklık almak istiyorum ama açıkçası iyi bir model bulamadığım kanaatindeyim bu nedenle tavsiyelerinizi bekliyorum eski kullandığım model Anker sonundcore r100 modeli idi ses yüksekliği beni...
  9. A

Rom MIUI 13 android 12 port rom Mİ 9T/K20 Davinci (stabil)

Hocam romdan genel olarak memnun musunuz karşılaştığını bir problem var mı ve geçmeye değer mi?
  10. A

Mi 9T/K20 [Android 10-11-12] Dolby Atmos

pixel experience plus romdayım kurulum için ilk olarak android 10 seçeneğinin altındaki zip i indirdim ve daha sonra android 11-12 altındaki zipi indirdim ilk önce aml i daha sonra dolby i flashlıyıp restart attım dolby uygulaması geldi ama basınca herhangi bir tepki vermiyor ve uygulma...
  11. A

Rehber Note 9 Pro ( JOYEUSE ) Twrp ve Root

Hocam TWRP yi yükledikten sonra farklı rom yüklemek için format data yapıyorum ama cihazın boyutu görünmüyor ve içerisine herhangi bir şey kopyalayamıyorum bu sorunu nasıl çözebilirim.
  12. A

Yardım Redmi Note 9 Pro Format Data Herhangi Bir Şey Kopyalayamama Sorunu

Arkadaşlar merhaba redmi note 9 pro cihazına pixel experience rom yüklemek istiyorum bu nedenle twrp yüklemek istedim ama android 11 de twrp yüklemeye çalışırken bir ton sorunla karşılaştığım için miflash üzerinden MIUI 12.0.3 android 10 rom flashladım bu işlemi yaptıktan sonra twrp...
  13. A

Yardım Mi 9T ekran unutulmuş ekran kilidi

arkadaşlar merhaba elimde bl kilidi açık eu beta yüklü bir mi 9t var twrp olarak orange fox yüklü ekran kilidi unutulmuş ve telefon yeniden başlatıldığı için kilit olmadan açılmıyor bilgileri silmeden ekran kilidini açma ya da fotoğrafları kopyalama yolu var mı? Yoksa fastboot ile rom yüklemek...
  14. A

Yardım Mi 9T Açılıştaki Redmi Logosunu Mi Logosu İle Değiştirme

Daha önce forumda açılmış bir konu vardı bu sorun ile alakalı eu haftalık roma geçiş yaptım ve açılışta mi yerine redmi yazıyor twrp üzerinden flashlanan bir dosya vardı bu konu için dosya linkini olan bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim.
  15. A

Soru Aosp Romda Mi arama ve kişiler uygulamasını kullanabilir miyim?

Arkadaşlar merhaba cihazıma DOT os rom kurdum rom gayet iyi ama Google uygulamaları beni pek tatmin etmedi arama uygulaması olarak xiaominin uygulamalarını nasıl indirebilirim bir de Google files uygulamasını robot yetkisi kullanarak silip varsayılan dosya yöneticisini nasıl mi dosya yöneticisi...
Üst Alt