ahmetcpr kullanıcısının son içeriği

1. ahmetcpr

Sohbet Operatör Değişikliği Tavsiye Bekliyorum

Rica ederim hocam her zaman.Aynen dediğiniz gibi yapın isterseniz.Diğer hocalarımdan da fikirler alın en son aklınıza hangisi uyarsa onu uygulayın.Bu şekilde sizin için en iyisi olur bence.
  2. ahmetcpr

Sohbet Operatör Değişikliği Tavsiye Bekliyorum

Öncelikle iyi geceler hocam ben de size operatör serüvenimi anlatmak istiyorum İlk olarak bizim evin durumu ile başlamak istiyorum bizim evde telefonlar hep az çekmiştir oldu olası çok yüksek ihtimalle duvarlardan kaynaklı(köşe katında ve önümüzdeki 50-60 metrenin boş arazi olmasına rağmen) evi...
  3. ahmetcpr

Mod Dolby Atmos+Viper4AndroidFX+JamesDSP Kurma [MIUI 10 Pie]

Çok teşekkürler hocam konu için elinize sağlık. Mi 8 SE Crdroid 6.6 sıkıntısız çalışıyor.
  4. ahmetcpr

Mod [YENI] [Android 11/ 10 / 9 / 8] Dolby Digital Plus v7.3

Çok teşekkürler hocam konu için elinize sağlık.
  5. ahmetcpr

Rehber Viper4AndroidFX Kullanımı ve Özel Ses Modları (Viper Codec)

Hocam şu yola atın dosyaları Android>data>com.pittvandewitt.viperfx>files Sorununuz çözülecektir 1590876294 Çok teşekkürler hocam konu için elinize sağlık.
  6. ahmetcpr

Mod MagiskHide Props Config v6.1.2 (Cihaz Sertifikalı Değil Çözümü)

Tamamdır hocam dün baktığımda hiçbir şey görünmüyordu sertifika ile ilgili şuan sertifikalı ve Netflix de görünüyor teşekkürler konu ve yardımlarınız için. Mi8 SE'de Mi9 SE configinin çalıştığını öğrenmiş oldum hocam isterseniz konuda belirtebilirsiniz diğer arkadaşlara yardımcı olması için
  7. ahmetcpr

Sohbet Sohbet köşesi

Herkese günaydın güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle iyi forumlar.
  8. ahmetcpr

Mod MagiskHide Props Config v6.1.2 (Cihaz Sertifikalı Değil Çözümü)

Hocam 8se yoktu listede dedim bir 9se yi deneyeyim oldu yalnız Netflix görünmüyor hâlâ bu romdan mıdır yoksa öylesine geçti olarak mı görünüyor magiskte?
  9. ahmetcpr

Sohbet MIUI Türkiye Doğum Günü Kutlaması - Mayıs 2020

Çok çok çok beğendim hocam ellerinize sağlık.Hiç unutmayacağım adeta çok güzel bir hediye niteliğinde çok sevindiğim bir doğum günü kutlama mesajı olmuş.Tekrar çok teşekkür ederim.Sizin de bayramınız kutlar, sevdiklerinize beraber sağlıklı ve mutlu yıllar geçirmenizi dilerim.:)
  10. ahmetcpr

Video Xiaomi Telefonlara TWRP Yükleme ve Root Yapma Rehberi

Elinize sağlık hocam bilmeyen arkadaşlar için çok güzel bir yazı ve rehber olmuş.
  11. ahmetcpr

Estağfurullah hocam geçmiş olsun lafı bile olmaz
  12. ahmetcpr

25 Mayıs'ı unuttunuz hocam :D
  13. ahmetcpr

Rom Mi 8 SE - Xiaomi.eu MIUI 12 BETA - 20.9.4

Evet gerekiyor
  14. ahmetcpr

Sanki biraz siz de öylesiniz hocam ;)