ahmetbalabam121 kullanıcısının son içeriği

1. A

Soru Apple’dan Poco X3’e Geçme

ben iphoneden androide geçeceksem ya oneplusa yada samsunga geçerim xaiomi falan bulaşma
  2. A

Soru Poco X3 Stereo Hoparlör Değil Mi!? Xiaomi Bizi Kandırdı mı?

kandrılımadın merak etme bende'de Poco X3 NFC var test ettim kandırılmadın :)
  3. A

Çözüldü Ziraat Bankası NFC Kabul Etmiyor ( ROOT YÜZÜNDEN)

Öyle insanlara sinir oluyorum aga yardım et işte hor görme dalga geçme
  4. A

Yardım Pil ve Performans Bölümü

hocam bende poco x3 kullanıyorum ama 12 13 saat ekran süresi alıyorum
  5. A

Yardım POCO X3 - Yeniden Başlama Sonrası Ziraat Mobil Temassız Ödemeleri Devre Dışı Bırakıyor (Pixel Experience)

Bende'de Poco X3 var aynı sorun bende'de var çözemedim bir türlü ama Papara gibi uygulamalarda NFC çalışıyor ziraat bankasında sorun çıkarıyor
  6. A

Rehber Poco X3 NFC Orange fox Recovery ve Miui Launcher Kurulum

hocam miui launcher rootsuz kurulmuyor mu root yapmak istemiyorum birde aosp romlara miui galeri kamera arama ve mesajlar uygulamasını rootsuz kurabilir miyiz
  7. A

Yardım Poco X3 NFC ziraat bankası nfc sorunu

Ziraat Mobil sorunlu galiba hocam 1617545344 başkaları YARDIM başlığı açınca bir şey olmuyor ben açınca mı oluyor kardeş
  8. A

Yardım Poco X3 NFC ziraat bankası nfc sorunu

Poco X3 ziraat bankasında nfc kullanamıyorum hata veriyor yardım eder misiniz
  9. A

Yardım Poco X3 twrp kuramıyorum bilgisayar dosyayı çalıştırmıyor hata veriyor

POCO X3 NFC twrp yükleyemiyorum bilgisayar dosyayı açmıyor hata veriyor yardım edin
  10. A

Yardım Poco X3 imei klonlandı ne yapmalıyım yardım edin

nasıl atacağım bilmiyorum telefoncuya parada vermek istemiyorum
  11. A

Yardım Poco X3 imei klonlandı ne yapmalıyım yardım edin

merhaba poco x3 var bende imei attırmıştım imei klonlamış ne yapmam lazım yardım edin bundan önceki telefonum samsung galaxy j7 pro türkiye garantili almıştım onun imeisini poco x3'e atsam imei gider mi
Üst Alt