ahmetatici kullanıcısının son içeriği

1. A

Soru YD Xiaomi 13t Pro alınır mı?

selamunaleykum hocam. urfalı arkadaşın numarasını verir miiniz bana özelden
  2. A

Rehber OnePlus 9 Pro Unbrick Dosyaları / Firmware İsimlendirmeleri

tesekkürler kurtulduk şükür
  3. A

Rehber (ruby) redmi note 12 pro/plus 5g twrp ve root

Hocam peki ben mecbur bu romu mu kullanacagim. Diyelim IMEI gitti. Sonra güncel Endonezya rom atsam sonra bl kilidini açıp IMEI yazsam olmaz mi
  4. A

Rehber (ruby) redmi note 12 pro/plus 5g twrp ve root

Arkadaşlar. Merhabalar. Redmi 12 Pro plus modelini kullanıyorum bl kilit açık ve yazılımsal imei işlemi yapıldı. Ve cihazda mi global 13.0.4 kurulu. Şimdi merak ettiğim bu cihaza arkadaşların bahsettiği twpr yuklesem ve twpr den yedek alsam. Daha sonrasında fassboot haricinde sadece twpr den om...
  5. A

Rom Xiaomi Mi11 Ultra - XiaomiEu Android 13 MIUI 14

peki hocam bl kilidini kapatır mı
  6. A

MIUI 12.5 Mi 10T/Pro (Apollo) - Endonezya Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.2.0.RJDIDXM İndirme Bağlantıları

arkadaşlar bu room da sensör ve karşı tarafa sesin kesik gitme problemi var mı acaba
  7. A

Yardım Redmi Note 10 Pro sorunlarım çözüm arıyorum

arkadaşlar yakınlık sensörü ile ilgili problemi mi ceviri uygulaması ile denediniz mi. cihazın bootloader kilitli olduğundan mi uygulaması yükleyemedim. bir çok yerde mi ceviri uygulamasında sensör problem oluşturmuyormuş.
  8. A

Soru Anti Rollback-

arkadaşlar stock rom dan eu roma geçişte imei silinir mi
  9. A

Yardım Fastboot'ta sıkıştım

Orangefox linkini alabilirmiyim
  10. A

Recovery Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

arkadaşlar indirme linkinde problem var sanırım.kontrol ederseniz sevinirim.
  11. A

Rehber Mi9 Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

arkadaşalar Mi 9T Pro ile aranıza katıldım. kiit açmak için açıklamalarınızdan faydalandım ve bana 167 saaat sonra için süre verdi. bu süre sonunda mutlaka açılır değil mi. ayrıca bir süre daha vermez
  12. A

Rehber Miui Romlara jbart ile Türkçe dil ekleme

Cvp: Miui Romlara jbart ile Türkçe dil ekleme arkadaşlar çok tşk ediyorum. miui_nexus4_lushengduan_4.9.12 aaddlı romu sayenizde türkçeleştirdim ve şuan kullanıyorum.tekrardan çok tşk ederim.
  13. A

MIUI Haftalık Güncelleme 4.9.5

Cvp: MIUI Haftalık Güncelleme 4.9.5 hocam tşkler cevabınız için.
  14. A

MIUI Haftalık Güncelleme 4.9.5

Cvp: MIUI Haftalık Güncelleme 4.9.5 nexus 4 için uyumlu mu arkadaşlar.
Üst Alt