ahmet_e1 kullanıcısının son içeriği

1. ahmet_e1

Yardım MIUI 14 Çin sürümüne geçiş

evet arkadaşlar biraz araştırdım. Çin sürümü firmware bulamadım. sanırım yok.
  2. ahmet_e1

Yardım MIUI 14 Çin sürümüne geçiş

Merhaba arkadaşlar. Mi 11T kullanmaktayım. Şuanda MIUI 14 Global sürüm yüklü cihazda. MIUI Global versiyonda süper widgetler, MIUI ile gelen yeni ozellikler vs. yok. Acaba Çin versiyonunu yüklesem bir sıkıntı olur mu? fastboot ile yükleyeceğim. Dil olarak zaten Türkçe seçeceğim.
  3. ahmet_e1

Yardım S20 FE den Xiaomi ye geçiş

yurt dışı almayı düşünüyorum. zaten note 9 pro kullanırken de yurtdışı cihazıydi. IMEI konusunda sıkıntı yaşar mıyım diye de düşünmüyor değilim.
  4. ahmet_e1

10k 15k arası
  5. ahmet_e1

Merhaba arkadaşlar. Şuanda s20 FE kullanıyorum. daha önceden red mi note 9 pro kullanmaktaydım. custom rom yükleme, root gibi işlemleri yapmaktan zevk alıyordum. s20 FE ye geçince hiç custom rom bulamadım. ve tekrardan Xaoimi ailesine girmeye karar verdim. şuan telefon arayisindayim. s20 FE...
  6. ahmet_e1

Yardım Redmi Note 9 Pro AOSP Ahize mikrofon sorunu

miui da problem yok zaten. aospda sorun var sanırım.
  7. ahmet_e1

çünkü MIUI kullanırken böyle bir sorun olmuyor. dediğinizi deneyeceğim.
  8. ahmet_e1

Merhaba arkadaşlar Redmi note 9 pro aosp romlarında mikrofon ahize sorunu yaşıyorum. birisiyle telefonla görüşürken ses kalitesi kötü gidiyormuş. denediğim çoğu aosp romunda durum böyle. herhangi bilgisi olan var mı ?
Üst Alt