Ahmet_Celal kullanıcısının son içeriği

1. Ahmet_Celal

Çözüldü EU Rom Ayarlardan Global Versiyon Gibi Güncellenebiliyor Mu?

Usta eyvallah eu artık pişmanlıkmış keşke eski düzen gibi olsa. Tool sayesinde eksik sürcü düşüncesi de ortadan kalkıtı keşke daha önceden yolumuz kesişseydi. Arkadaşlar bu tool üzerinden güncelleştirmenizi fastboot üzerinden yapabilirsiniz ama şuna dikkat edin Çözüldü - Antirollback check...
  2. Ahmet_Celal

Adbler vs kurulu herhangi bir tuşa basınca direk cmde kapanıyor eu rom güncellemek içindi bu yöntem ilk başta yetkili arkadaş demişti lakin bi tuşa bastığımda (herhangi bir) dediğim gibi tık gidiyor yönetici açtım yok bunun çözümü olan bir rehber var mıdır?
  3. Ahmet_Celal

Usta az gittim düz gittim dere tepe çok gittim :D Olmuyor canımda sıkılda twrpden error 1 hatası alıyorum. Global mıuı 14 hmnote10a uygun romu nerden bulabilirim.
  4. Ahmet_Celal

Sorun değil forumla uğraşmak hiç kolay değil çok insanla uğraşıyorsunuz gün içinde biz üyeler olarak üstümüze düşeni yapıp halden anlamalıyız 🖤
  5. Ahmet_Celal

İkimizde farklı kelimeler kurup aynı anlamlar içeren cümleler kuruyoruz XD Bu konuşmanızı ve benim gibi hoş görülü olduğunuzu keşke baştan belli etseydiniz. Evet sistemimi vs diğer cevaplarımda belirtmemişim bu benim hatam üzgünüm. Windows 10 kullanıyorum 11 sıkıntı, PowerShell üzerinden...
  6. Ahmet_Celal

Sanırım önceki mesajımda bir problem oldu ve çıkmadı. Bundan kaynaklı bir daha benzer bi yazı yazmaya çalışacağım. Ukalalık yaptığım yok, sende bi insansın bende bilgi eksiğim var bu konuda burdan yardım alıyorum. Aynı şekilde senin de olabilir belki konuyu yüzeysel çözücek bi çözüm yolun var...
  7. Ahmet_Celal

İşte olmuyor dostum bak yazdığımı düzgün bir biçimde okuyup anlayabildin mi acaba 😅 Bilgi eksikliğin varsa bu sorun değil başka bir yetkili arkadaş da yardımcı olması için bekleyebilirim 🙂
  8. Ahmet_Celal

Cmd komut penceresi açılıyor fastbootu görüyor herhangibir tuşa basın yazıyor basıyorum pencere kendini kapatıyor. Bunun çözümü var mı acaba
  9. Ahmet_Celal

Peki ama aklımdaki soru işaretini kaldırmak amaçlı sorduğum sorunun cevabı hayır dimi ve bu güncellemeyi şöyle yapsam zipten ayıklayıp ayarlardaki paket seç deme özelliğinden seçip güncelleme şansım var mı? Yani asıl amacım şu güncellemeyi takip etmek istemiyorum normal globaldeki gibi cihazımın...
  10. Ahmet_Celal

O zaman tüm veriler silinmez mi wait~~ Yani ayarlardan eu romun güncelemesini denetleyemiyoruz doğru mu anladım? Ve bu bahsettiğiniz güncellemenin adımlarını içiren konu başlığı var mı acaba forumda ne diye aratabilirim varsa?
  11. Ahmet_Celal

Dostlar selam, uzun zamandır xiaomi kullanmıyordum yeniden kullanmaya başladım. Redmi Note 10Pro cihazıma "eu" rom yükledim daha çok hoşuma gidiyor globale nazaran. Lakin bi video altında yorum görene kadar "eu" romu otomatik güncelleme aldığını sanıyordum. Bazı yabancı forumlarda diyo işte...
  12. Ahmet_Celal

Soru Miui 10 guncelleme

Ama pili çok tüketiyor
  13. Ahmet_Celal

Soru Miui 10 guncelleme

Sonunda
Üst Alt