Ahmet06 kullanıcısının son içeriği

1. Ahmet06

Yardım poco x3 sürekli yeniden başlıyor

öncelikle selamın aleyküm cihazım sarjda dururken bir anda kendi kendine yeniden başlamaya başladı sonra tekrar açıldı sonra hiç açılmadı poco yazısında kaldı yeni rom attım tr rom yükledim gene aynısı oldu romdan alakalı çökme ola bilirmi
  2. Ahmet06

Yardım Twrp yükleme hatası

1640439161 Bu hatayı verdi
  3. Ahmet06

Yardım Twrp yükleme hatası

Bu hata ile karşılaşıyorum nasıl yaparım bilen biri varmı.
  4. Ahmet06

Yardım Xiaomi redmi airdots menteşe kırıldı

Öncelikle merhaba arkadaşlar 4 5 ay dir kullandığım airdots yere duserek menteşesi kırıldı ve garantisi devam etmekte versem kasayı değiştirme yada menteset değişimi yapılmaktamidir teşekkürler
  5. Ahmet06

Yardım redmi 9s twpr yüklenmiyor

bu hatayı alıyorum herşeyi yaptım mi kilit açık usb hata ayıklama açık ama olmuyor yardımcı olursanız cok sevinirim
  6. Ahmet06

Madalya Ramazan Madalyası Kazanın

hayırlı ramazanlar
  7. Ahmet06

Yardım Altyapı Yok

Arkadaşlar öncelikle selamın aleyküm.Ben 1 senedir büyük sitede oturuyorum fakat binada alt yapı yok binada fiber optik kablo döşeli dairelere kadar ama alt yapı yok.Kaç sefer türktelekoma gittiysem yanınızda bina olmadığı için şu tarihte başlayacağız felan diyorlar.Sizce ben ne yapmalıyım 1...
  8. Ahmet06

Mİ 8 SE GOOGLE VE NETFİLİX HATASI

Öncelikle hayırlı yakşamlar arkadaşlar mi 8se cihazım var fakat google chrome kuramıyorum hata alıyorum netfilixtede aynı hataları alıyorum mi 12 sürümünü kullanıyorum yardımcı olacak arkadas varsa teşekkür ederim :)
  9. Ahmet06

Soru Ekran beyaz rengi

anı sorun bende de var ekran soluyor bir anda beyaz oluyo odurum cozdum ben ışık fazla olunca oluyor
  10. Ahmet06

Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

ellerinize sağlık hocam :)
  11. Ahmet06

Diğer İnternet Sorunu Yaşayanlar Buraya

yarısını karşılıyor
  12. Ahmet06

Diğer İnternet Sorunu Yaşayanlar Buraya

türktelokom rezillik turcell al hocam 130 tl ye fiber sınırsız internet var :)
  13. Ahmet06

Çözüldü Bl Kilidi Kapalı IMEI Var Tekrar Kilit Açılırsa IMEi gidermi

kilidi kendin geri açamazsın yetkili hesap olması lazım :(
Üst Alt