Ahmet Selim kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Arkadaşlar mi 9T güncelleme sorunu yardımmmm

Arkadaşlar Allah rızası için yardım edin ilk geldigindede gitmisti şimdide gitti android 10 guncellemesi 2 dur güncellemeyi yükleyemiyorum bu bir sorun falan mı
  2. A

Çözüldü Kayıt dışı olduğu anlaşılan IMEI

Tamam teşekkürler 1568815747 Tessekurler hocam dediğiniz doğru çıktı delta servis sorgusunda sonra birbdaha IMEI kaydı yaptım ve ithalat yoluyla kaydedilen IMEI ibaresini gördüm size ve diğer arkadaslarima beni bilgilendirdiginiz için çok teşekkür ederim
  3. A

Anladım bu ibarenin ithalat yoluyla kaydedilen IMEI ye dönme ihtimali var demek istiyorsun kısaca 1568814342 Ayrıca satıcımla iletişime gececeğim
  4. A

Tamam Tamam bakacağım
  5. A

1568810437 Yani telefonun kapanma vs gibi bir durumu varmıdır
  6. A

Merhabalar daha önceden de yazmistim telefonumu yurt içi kayıtlı ve delta servis garantili(delta garantili ve yurt içi olduğunu satıcim soyledi ve içinden garanti kartı vs çıktı ayrıca faturada mevcut )olduğunu söylemiştim fakat IMEI kaydı ve delta servis garantisi gözükmüyordu bir arkadaş bana...
  7. A

Yardım Kayıt gözükmüyor

Cevaplarının için tesekkurler Evet satıcı aynıseyi bana da söyledi umarım ki oyledir
  8. A

Yardım Kayıt gözükmüyor

Cumartesi günü aldığım delta garantili mi 9T cihazını sorguladigim zaman durumu:kayıtsız olarak gözüküyor(telefonun kapanacağını dair bir mesaj vb birşeyde almadım)aynı zamanda delta Garanti sorgulama yaptiğim zaman garanti de gözükmüyor fakat garanti kağıdı içinden çıktı saticima sorduğum zaman...
Üst Alt