ahmet.py kullanıcısının son içeriği

1. ahmet.py

MIUI 12 Mi 9T/K20 - MIUI 12 Android 10 - 20.9.17 EU Beta ROM

PC üzerinden indirdim zaten hocam. PC üzerinden telefona gönderdim.
  2. ahmet.py

Hocam öncelikle teşekkürler sorunu çözüp tekrar twrp ekranına gelebildim. Fakat yine romu flashlarken sonlara doğru şu hatayı aldım: E1001: Failed to update system image. Updater process ended with ERROR: 7 Error installing zip file '/sdcard/xiaomi.eu_multi_HMK20MI9T_20.4.30_v12-10.zip'
  3. ahmet.py

Kurulum aşamalarını takip ederken twrp içine rom'u atıp install ederken son kısımlarına doğru hata verdi. Cihazı yeniden başlattığımda fastboot modunda ne yaptıysam twrp yi tekrar yükleyemedim. Yardımcı olur musunuz?
  4. ahmet.py

Güncelleme Mi Note 3 (jason) [MIUI10] [v10.2.2.0 OCHMIXM] Global Stabil Güncellemesi

Ana ekrandayken yukarı kaydırma hareketiyle google uygulaması açılıyordu 9.6.2'de şimdi xiaomi'nin kendi tarayıcısı açılıyor. Bunun ayarını ayarlarda bulamadım. Yardımcı olur musunuz?
  5. ahmet.py

Soru Mi Note 3 İçin Android 8

İyi ki e.u. roma geçmişsiniz hocam. Zira şu an ben de geçmeyi düşünüyorum. Android versiyonu 7.1 yine. Yüz tanıma özelliği gelmemiş. Ön kamerada portre modu çalışmıyor. Telefonun normal akışı güzel ama son uygulamalara geçerken efekt biraz takılıyor. Sarj performansı gözlemlediğim kadarıyla...
  6. ahmet.py

Madalya Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü Saygı ile Anıyoruz...

Saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz. Atamızın izindeyiz.
Üst Alt