ahmet.bozkurtr kullanıcısının son içeriği

1. A

Haber Mi5 ön home tuşu hakkında

6 ay mi :( mi4c alirim o zamana kadar
  2. A

odun kapak tavsiyesi

çok memnunum bambu kapak orijinal aldım kayma yok. Eski beyaz kapağı kaygan hiç sevemedim MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. A

Haber Xiaomi Mi4 PARALEL İTAHALAT Yoluyla Türkiye'ye geliyor

Hayırlı olsun arkadaşım , bol satış olur inş. MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. A

Yardım [ÇÖZÜLDÜ] Mi4i imei Partition, efs dosyası yardım..

Partition bölümünü nasıl bakabiliriz ? Adb shell kodları olan yazsın MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. A

Mi4 e kendim yaptım ufak bir kek tarifi verir gibi :)) yardım istiyoz MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. A

Banada lazım ? Mi4i satın aldım yigenime paylaşın yapak ya MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. A

Haber Xiaomi Mi4 PARALEL İTAHALAT Yoluyla Türkiye'ye geliyor

Gelsin bakalım [emoji16] arkadaşlar görüyorlar banada getir diyor. Artık biktim her yurtdisina çıktığımda bir telefon getirmekten MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. A

Yardım Mi note pro kullanan arkadaşlar bir dakika buyursun ..

Merhaba, mi note pro almayı düşünüyorum eksi ve artı yönlerini kullanan arkadaşlar yazabilir mi ? Mi4 var şuan kullandığım. Mi note pro ya geceyim mi ? Değerli tavsiyenizi bekliyorum MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. A

MMORPG OYUN TAVSIYESI ?

Wow Heroes of the storm Rift online ( ücretsiz ) MI 4LTE cihazımdan gönderildi
  10. A

Xiaomi Mi 5 Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Bekliyorum bakalım ne zaman çıkar :) MI 4LTE cihazımdan gönderildi
  11. A

MIUI Haftalık Güncelleme 5.6.25

Kontrol ettim, telefonu AC kapa yaptım sorun gitti MI 4LTE cihazımdan gönderildi
  12. A

MIUI Haftalık Güncelleme 5.6.25

Güncelleme den sonra kilit ekrani otomatik kapanmiyor ve bildirim gelince telefona sürekli açık kalıyor ? Sorun güncellemede daha önce böyle birşey yoktu. Yardımcı olabilecek ? Cihaz mi4 MI 4LTE cihazımdan gönderildi
  13. A

12$'lık bileklik ile 6 milyon satış rakamı : Xiaomi Mi Band

Saat lazim bekliyiruz MI 4LTE cihazımdan gönderildi
  14. A

MIUI Haftalık Güncelleme 5.6.11

Oldu mis gibi ohh MI 4LTE cihazımdan gönderildi
  15. A

MiBand: Bir Hayalkırıklığı Mı?

Mi band orijinal olduğunu nerden sorgulucaz ? MI 4LTE cihazımdan gönderildi
Üst Alt