Ahmet A. kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Xioami Mi5 Prime Ekranım Kırıldı. Yardıma İhtiyacım var.

Rica ederim dediğim gibi kendisini tanımıyorum Facebook da surf yaparken denk geldim resimleri ve onarımlarını inceledim işinin uzmanı gibi duruyor dediğim gibi ulaşın uygun ve garantili onarım yapabiliyorsanız yaptırın.
  2. A

Yardım Redmi 5 Plus güncelleme sonrası

Tam kontrol edecek iken telefonum dondu şaşırdım bende de dışarıda şuan telefonu yeniden başlattım
  3. A

Haber [Geçmiş Olsun] AKK Kaldırılıyor Yerine AKK Geliyor

Ben kendi alt yapısına sahip Türksat KabloNet 'in nasıl bir uygulamaya gidecek onu merak ediyorum müşteri hizmetlerine sordum bilgi sahibi değiliz dedi.
  4. A

İpucu Miui 10 redmi5+ guncelleyenler

Operatör adının kaldırılmasından bende muzdaripim kilit ekranında gözüküyor ama normal de görünmüyor bilginiz var mı cantara üstadım.
  5. A

Haber Kvk garantisi altında aldığımız A1

Tabi ki ulaşım sağlanırsa gereken bilgilendirmeyi ayrıca tekrar buraya yazacağım.
  6. A

Haber Kvk garantisi altında aldığımız A1

Bu durum nasıl oluyor cepport Kvk garantili aldığım ürünü yanlış yerde doğrulamıyor isem sonuç şimdi kutu içerisinden çıkan garanti belgesi ve fatura Kutunun içerisinden herhangi bir delta servis'e ait belge veya kağıt çıkmadı ve ben kvk garantisi altında aldım diye biliyorum çünkü şimdi...
  7. A

Çözüldü Garanti değişim işlemi (DELTA GARANTİ)

Anladım hiç düşünmemiştim bu yönden bilgilendirme için teşekkür ederim.
  8. A

Soru xiaomi redmi 5 plus garanti

ve yeni fark ettim telefonumun sol üst köşeye sert baskı uygulayınca ses yapıyor kasa oturmamış gibi sorun yaratmadıkça servise uğramayı düşünmüyorum :)
  9. A

O zaman umalım ki evonun eline düşmeyelim facepalm~~delta en azından birikim mevcuttur diye tahmin ediyorum nod~~
  10. A

Bende Redmi 5 plus Kvk garantili cihaz sahibiyim merak ettiğim bir husus var şuan garantiye kvk mı bakıyor yoksa forum da okuduğum bir kaç konuda başka servise gönderildiği yazılıydı tam bilginiz var mı bu konuda.
  11. A

Tabi satıcı iade yapacak çünkü fatura sahibi aldığınız yer delta servis gereken onarım ve iade işlemleri yapar iade raporunuz yazılmış şuan konuşmanız gereken telefonu satın aldığınız satıcı veya mağaza. 1533311382 Keşke Teknik elemanlarınız biraz daha işinde uzaman olsaydı. Servis olarak...
  12. A

Delta servis garantili Note 4x kullandım servis işlemleri uzun sürdü bu teknik elamanın bilgisizliği ile alakalı yoksa delta müşteri hizmetleri gerekli işlemleri yapmakta 4. kez gönderdiğimde sorunun benden kaynaklı olmadığından dolayı ürün iade değişim raporu yazdılar kargo ile teslim aldım...
  13. A

Yardım Redmi 5 Plus sürekli gelen SD kart bildirimi

Bir kaç gün çıkmadı ve dün den buyana bozuk hatası vermeye başladı telefona SD kart takılı iken bozuk uyarısı sonrası SD kartı biçimlendirdim bilgiyar da yaptım aynı işlemi konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir misiniz.
  14. A

Yardım Redmi 5 Plus sürekli gelen SD kart bildirimi

Çözüme ulaşabilen var mı arkadaşlar donanımsal problem ise cepport a dönüş yapacağım 15 gün olmadan.
Üst Alt