ahk5542 kullanıcısının son içeriği

1. ahk5542

Yardım Note 8 Pro Galeri Video oyunatma sorunu

Dün denedim aynısı olmamıştı, şimdi yine denedim oldu :o Çok teşekkür ediyorum. Konu kapanabilir. clap~~
  2. ahk5542

Teşekkür ediyorum. Uygulama oldu. Ancak standart "galeri" uygulamasında hem resimler hem videolar bir arada olduğu için gezinti çok hızlı oluyordu. (galeri ayarlarını vs. komple gezdim, taradım, herhangi bir sıkıntıya rastlamadım) Konuda paylaştığım videodaki sorunun çözümü elbet olması lazım...
  3. ahk5542

Güncelledim, olmadı hocam. 1623166840 Tüm videolar. Çektiğim, indirdiğim, gelenler vs. Hafıza kartı bulunmamaktadır. Uygulama önbelliğiniv vs. temizledim yine olmadı. Yaklaşık 4 aydır bu sorun vardı. Şimdi farklı bir galeri uygulaması indirdim. Oradan videoları izleyebiliyorum. Ancak bu son...
  4. ahk5542

Merhaba, telefonun kendi orjinal galeri uygulamasında videoyu oynattığımda direk sona sarıyor. Video:
  5. ahk5542

Mod Android 10 GCAM FİX (Mİ9SE)

Rootsuz kurma yolu yokmu 44x li google cam ? Mi 9se
  6. ahk5542

MIUI 11 MIUI11 Xiaomi.Eu Beta/Stabil Rom 20.3.26/ 11.0.13.0

mi 9 se için son beta linkini atabilir misiniz. şuanda 11.0.5 yüklü stabil. birde bişey sorucam beta yı yüklersem imei gider mi? veya telefon sıfırlanır mı?
  7. ahk5542

Rom [Android Q]Mi 9 SE - Xiaomi.eu MIUI 11 v11.0.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Arkadaşlar benim telefonda şuanda bu şekilde. twrp den bunu miui 11i güncelleme yerinden direk kurabilir miyim? Cihaz sınırlanır mı?
  8. ahk5542

Güncelleme Mi 9 SE Global Kararlı 10.3.4.0.PFBMIXM indirme bağlantıları

Dün 10.3.4.0 gelmişti bugün gözükmüyor yarın yüklerim demiştim?
  9. ahk5542

Soru Pil durumu kötü mü? - Mi9 SE

Genelde oyun olarak mobile legends; instagram facebook youtube takılıyorum ondanmı çabuk bitiyor acaba. Günde 2 saat mobile legends oynuyorumdur.
  10. ahk5542

Soru Pil durumu kötü mü? - Mi9 SE

Merhaba, pil durumum çok mu kötü? 40 günlük cihaz.
  11. ahk5542

Yardım redmi k20 pro?

Kardeşim hiç mi araştırmıyorsun araştır bi sonra soru sor Türkiye destekli cihaz değil bağlantıda sıkıntı çekicen hiç gerek yok böyle problemlere kafana göre ama
  12. ahk5542

Yardım redmi k20 pro?

Mi 9t pro çıkana kadar bekle Yes~~
  13. ahk5542

Yardım İnstagram problemi

Arkadaşlar bazen instagram böyle bozuluyor kapatıp açınca düzeliyor sorun ne acaba?
  14. ahk5542

Soru Ahizeden cızırtı sesi

Merhabalar, hiç bişey yokken durduk yere ön ahizeden cızırtı sesi geliyor ara yani haftada bir falan mesela instagramda dolanıyorum öyle ana ekrana geldim telefonu koydum masaya baktım ses geliyor kulağıma tuttum cızırtı sesi gibi bişey böyle durduk yere neden acaba?
Üst Alt