agörür kullanıcısının son içeriği

1. A

MIUI 12.5 Mi Note 10 / CC9 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.3.0.RFDMIXM İndirme Bağlantıları

Fastboot baglantısı ne zaman paylaşılır acaba?
  2. A

MIUI 12.5 Mi Note 10 / CC9 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.3.0.RFDMIXM İndirme Bağlantıları

Fastboot gelmesi çok uzun sürer mi? 12.1.2 kullanıyorum sizce bu roma geçiş yapmalımıyım?
  3. A

Yardım Lisans Sorunu

Düzeltme sagladım.
  4. A

Yardım Lisans Sorunu

Arkadaşlar merhabalar. Mi Note 10 Pro Android 11 kullanıyorum. Daha önce Android 10 kullanır iken Facetune 2 , Airbrush tarzı programların full halini internetten kurup sorunsuzca uygulamaları kullanabiliyordum. Andorid 11'e temiz bir format ile geçiş yaptım fakat şuan Facetune2 , Airbrush tarzı...
  5. A

Yardım Android 11 Lisans Sorunu

Arkadaşlar merhabalar. Mi Note 10 Pro Android 11 kullanıyorum. Daha önce Android 10 kullanır iken Facetune 2 , Airbrush tarzı programların full halini internetten kurup sorunsuzca uygulamaları kullanabiliyordum. Andorid 11'e temiz bir format ile geçiş yaptım fakat şuan Facetune2 , Airbrush...
  6. A

Yardım Arka planda veri kullanımı

Bi deneyeyim hocam 3.parti uygulamaları varmıdır acaba bunla alakalı ?
  7. A

Hocam bu ayarı sürekli kapatıp açmam isteniyor. Ben otomatik olarak uygulama ile açılıp uygulama ile kapansın istiyorum . Yani bu ayarı açınca uygulamaya girince interneti kullanamıyorum. Ben uygulamaya girince internet kullansın uygulamadan çıkınca interneti kullanmasın istiyorum
  8. A

Hocam bu ayarı sürekli kapatıp açmam isteniyor. Ben otomatik olarak uygulama ile açılıp uygulama ile kapansın istiyorum . Yani bu ayarı açınca uygulamaya girince interneti kullanamıyorum. Ben uygulamaya girince internet kullansın uygulamadan çıkınca interneti kullanmasın istiyorum
  9. A

Arkadaşlar merhaba. Ben telefonumda bir çok uygulama kullanıyorum . Mobil veri kullanırken uygulamalar sadece ben uygulamaya girince internet kullansın istiyorum. Bu şekilde bir uygulama veya ayar varmıdır ? Yani örnegin whatsap veya telegrama giriş yaptıgımda mobil veri otomatik olarak açılsın...
  10. A

Yardım Twrp Olmayan İmei Cihaz

Hocam ilginiz için teşekkür ederim sanırım Android 11 olanı kuracagım sizin öneriniz 10 mu olur 11 mi olur ?
  11. A

Önereceginiz sorunsuz bir rom var mıdır ? MiFlash 64 ile kurabilecegim ?
  12. A

Hocam çok teşekkür ederim sizce Mi note 10 pro için Global sürüm mü daha iyidir Avrupa sürümü mü ? Benim telefonda Global sürüm var 12.1.3
  13. A

Merhabalar. Xiaomi Mi Note 10 Pro kullanıyorum ve imei kayıtlı. Twrp baktıgım kadarı ile yok Android 11 sürümü oldugu için telefonu imei gitmeden bir defa sıfırlamak istiyorum çünki çok sorunla karşılaşıyorum. Twrp olmadıgı için yüklemeye biraz çekiniyorum çünki bir sorun olursa (bütün iş...
  14. A

Yardım Güncelleme Sorunu

Bu konu hakkında bilgim çok fazla yok Twrp şart mıdır? Farklı alternatif kolay bir yol var mıdır acaba ?
  15. A

Yardım Güncelleme Sorunu

Arkadaşlar merhaba. Xiaomi Mi Note 10 Pro versiyon telefon kullanmaktayım. Telefonum yurtdışından gelme. İmei attırdım. Twrp yüklü degil sanırım bootlader kilidi açık ama. İmei atan yer telefona güncelleme gelirse yaptırma demişti . Ayarların bozulabilir demişti. Fakat elimde arka planda...
Üst Alt