afrasyab33 kullanıcısının son içeriği

1. afrasyab33

Yardım Redmi 10 donma sorunu

Pil tasarruf modundaydı kaldırdım umarım çözülür öneri için teşekkürler
  2. afrasyab33

Yardım Redmi 10 donma sorunu

Merhabalar,yeni aldığım sıfır redmi 10 telefonum Instagram'da hikayelerde veya ana sayfada gezerken tamamen donuyor.Herhangi bir şey yapılmıyor sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olabilecek varsa sevinirim. şimdiden teşekkürler
  3. afrasyab33

Yardım Güncelleme sonrası ses

Merhaba mi6 telefonuma android pie güncellemesini yaptıktan sonra bazen bir kere veya art arda çok kısa bildirim gibi ses geliyor.Bu sorunla karşılaşan veya çözümü bilen varmı.Ayarları kontrol ettim ama herhangi bir şey bulamadım.
  4. afrasyab33

Yardım Type-C Kulaklık Dönüştürücü

Teşekkürler 1551043677 Evet birde oradan alıp deneyeyim şansımı,teşekkür ederim
  5. afrasyab33

Önerilerin için çok teşekkür ederim ilk ürün hakkında bilgin var mı ses kalitesi vb bir sıkıntı olur mu acaba
  6. afrasyab33

Merhaba,Mi 6 kutusundan çıkan kulaklık dönüştürücü kullandıktan kısa süre sonra bozuldu.Kablosunun yıpranması sebebiyle.İnternetten farklı bir dönüştürücü daha aldım belli bir süre sonra maalesef oda bozuldu.Sanırım kablo kalitesiz olduğu için içinde kopukluklar oluyor. Sizlerin aldığı...
  7. afrasyab33

Yardım Mi 8 SE Pubg Kasma , Donma Sorunu !!

Farklı bir oyunda sıkıntı oluyor mu sadece pubg'de mi sorun?Ping yok değil mi
  8. afrasyab33

Yardım Servis yok

Çok zaman geçti ama o zaman araştırdığımda 2-3 farklı sebepten olmadığını gördüm; Telefonu parmak izi ile açıyorsan kilit tuşuna bas pin soruyor olabilir.Onun için sim aktif olmuyor olabilir.Ben parmak iziyle açtığım için pin kodunu görmemiştim. Sorun çozulmediyse sim kartını başka telefona...
  9. afrasyab33

Mi 6 / 9.5.8.0 Güncellemesi

+
  10. afrasyab33

Mi 6 / 9.5.8.0 Güncellemesi

Güncelleme bugün geldi yükleyen var mı ? Bir sıkıntısı var mı
  11. afrasyab33

Sohbet Bu 2000. mesajım olsun

Daha uzun olsa bile okuyabilirdim eline sağlık nice mesajlara :)
  12. afrasyab33

Soru yeniyim, herkese merhaba...

Merhaba hosgeldin, iyi forumlar
  13. afrasyab33

Sohbet Xiaomi Kalemli Telefon

Cevap verenlere teşekkürler,bir yakınımın merakı üzerine sormuştum.Galiba Samsung'a yönelecek
  14. afrasyab33

Sohbet Xiaomi Kalemli Telefon

Xiaomi'nin kalemi olan telefonu var mı,Mı mix 3 te olur mu ?
Üst Alt