aergun kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Şarj animasyonunu değiştirme

Arkadaşlar merhaba, konu şarj ile ilgili olunca aklıma takılan bir konuyu sormak isterim. Malum elimizde 23 watt lık, 67 wattlık şarj adaptörleri var. Bunlarla 600 mah lık podları ya da kulaklıkları şarjda bırakmak ne derece sağlıklı?
  2. A

Madalya Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun

Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun, daha nice 100. yıllar olsun.
  3. A

Yardım X4 Pro 5G - Aşırı Donma ve Kasma Problemi

BL açıp, son sürüm endenozya romunu yüklemenizi tavsiye ederim.Herhangi bir sıkıntı yaşamadım.gerçi tr romda da bir sıkıntı yoktu.
  4. A

Rehber poco x4 pro 5G EU Rom Global fastboot yükleme

Miui Global 14.0.1 sürümü otadan indirerek yükledim.Ancak twitter , youtube gibi uygulamalarda donma, kapanma sorunu başladı.sistemi formatlamak çözüm olabilirmi?Otadan güncelleme yaptığım için Romun tam sürümünü de bulamıyorum.(Endonezya TKCIDXM) Yardımlarınızı ve önerilerinizi rica...
  5. A

Rom Poco X4 Pro 5G - Xiaomi.eu V14.0.2.0 Global Rom

Hocam TWRP nasıl kurulacağı hakkında da kısa bir bilgi de verseydiniz?Yanlış bir şey yapmayalım.
  6. A

Rehber poco x4 pro 5G EU Rom Global fastboot yükleme

Hocam merhaba, teşekkür ederiz.EU globalde miui çağrı ve mesajlaşma varmıydı bir de rom hakkında izleniminiz nasıl?
  7. A

Soru Hangi romu kullanmalı

Kasma, donma görmedim.TR romda da yoktu.Ama dediğim gibi fazla bir artısı yok.
  8. A

Soru Hangi romu kullanmalı

V13.0.5.0.SKCIDXM Endenozya stabil rom yüklü.yüklemek için BL açık olması gerek.Gerçi miui arama ve mesajlaşma dışında bir artısı olmadı.tr romu da bence kararlı. Değiştirmeye gerek yok , romun oturması için zaman tanıyın.
  9. A

Soru Poco X4 PRO indonesia rom

Endonezya romu kullanıyorum.temizlik aracını her çalıştırdığımda APK dosyalarım silinmesin diye paketleri işaretlemek durumunda kalıyorum.Bazen de farkında olmadan işaretlememiş oluyorum ve tüm Apk dosyalarım siliniyor.Bunu nasıl önleyebiliriz?
  10. A

Soru Poco X4 Pro 5G Deneyim

bence yeterli ama tatmin olmayanlar olacaktır.Benim için bu tarz özellikleri 2. planda geliyor.
  11. A

Soru Poco X4 Pro 5G Deneyim

Redmi note 8 den poco x4 pro ya geçtim.Vatanda gördüğümde ekranı beni mest etmişti.Herkes işlemcisine laf ediyor ama benim için sorun değil.oyun oynamam.Yapmak isteyip yapamadığım bir şey yok.Kasa dizaynı çok güzel, ele güzel oturuyor.Cihaz garantili olmasına rağmen BL açıp endonezya rom...
  12. A

Çözüldü Cihaz fastboot modunda kaldı

resmi romları hengi siteden indiriyoruz?
  13. A

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Alalım bakalım.
Üst Alt