Aenss kullanıcısının son içeriği

1. Aenss

Yardım Redmi note 8 kapanıp açılıyor boş batarya resmi çıkıyor

Aynı sorun bende de var kafayı yiyeceğim en sonunda vallahi çok pişmanım Xiaomi aldığıma 12.0.4 sürümüne geçtim bu tarz şeyler olmaya başladı en kısa zamanda MIUI 11 dönmeyi düşünüyorum
  2. Aenss

Yardım telefon kendi kendine açılıp kapanıyor

Hocam ben anlamadım hangi yöntem daha riskli ben lock işaretlemem o sıkıntı değil clean all dediğimiz halde brick olma ihtimali mı var mi flash ta?
  3. Aenss

Kullandığım mi flash ta rom yüklemeye devam ediyor görünüyordu ama cihaz açıldı Google kurulum ekranına geldi acaba bundan kaynaklı olabilir mi mi flash kaynaklı yani 1618687470 Önerdiğiniz bir mi flash sürümü var mı bazı sürümler de sıkıntı oluyor?
  4. Aenss

Rom yükledim mi flash ile global 12.0.4 romunu böyle olmaya başladı
  5. Aenss

Redmi note 8 kullanıyorum birkaç gündür kafayı yedi kapanıyor açılıyor ekranı kilitliyor telefonu sifirladim yine olmadı sizce neden kaynaklı
  6. Aenss

Soru mi flash ile eu rom yüklenir mi

Evet 12.0.3 sürümünü kullanıyorum 1618406130 İsterseniz Instagram verin oradan konuşalım daha detaylı olur
  7. Aenss

Ben biliyorum aslında yüklemesini ama twrp ye girince install bölümünde saçma sapan rakam ve harflerden oluşan dosyalar geliyor format data ve wipe den 4 kutucuk işaretleyip silme işlemini yapınca pc telefonu görmüyor bu seferi flash ile global romu geri kurmak zorunda kalıyorum ne yaptıysam...
  8. Aenss

redmi note 8 kullanıyorum daha önce rom yükledim ama birkaç kişi eu rom mi flash ile olmaz dedi var mı yapmanın bir yolu
  9. Aenss

Yardım twrp hata

sildim twrp suanda yok bunu nasıl kuracagım
  10. Aenss

Yardım twrp hata

Merhabalar sorunsuz şekilde twrp yüklüyorum fakat twrp de ınstall bolumune girdiğimde saçma sapan harf ve rakamlardan oluşan dosyalar cıkıyor ne yaptıysam sorunu cozemedim nedir bunun çözümü?
  11. Aenss

Yardım Twrp

Failed diyor
  12. Aenss

Yardım Twrp

Twrp yüklü zaten mtp yi yapıyorum olmadı twrp ekranında kaldım şuan yani
  13. Aenss

Yardım Twrp

Arkadaşlar redmi note 8 rom atacaktım fakat usb yi taktığımda şarj ol seçili kalmış dosya aktarma değil herşeyi sildikten sonra farkettim yani suan telefon açılmıyor pc de telefondaki dosyaları görmediği için rom atamıyorum nasıl hallederim
  14. Aenss

Yardım Mİ flash xbl

rom dosyasını c ye atarak hallettim ama globalrom atmak zorunda kaldım mecburen google uygulamalarından bıktım yine onlra döndüm
  15. Aenss

Yardım Mİ flash xbl

REDMİ NOTE 8 the system has been destroyed hatası aldım ve mi flash ile rom atmayı denerken xbl error hatası alıyorum yardım
Üst Alt