adzate kullanıcısının son içeriği

1. adzate

Selamunaleyküm Hayırlıgeceler kusuruma bakmayasın gecenin bu saatinde yazdım amma mi 11 ultra...

Selamunaleyküm Hayırlıgeceler kusuruma bakmayasın gecenin bu saatinde yazdım amma mi 11 ultra için,duruyomu satıldımı, duruyorsa fiyatı son ne olur
  2. adzate

Selamunaleyküm mi 13 siyah satılmadıysa ve indirim yapabilirsen ilgilenecegim

Selamunaleyküm mi 13 siyah satılmadıysa ve indirim yapabilirsen ilgilenecegim
  3. adzate

Yardım mi 6 ekran sorunu

mi6 telefonumun ekranı değiştikten sonra bu hale geldi, kapatıp açınca düzeliyor lakin sorunun nedenini anlayamadım. yardım edebilecek arkadaşlardan yardım talep ediyorum mümkünse
  4. adzate

Sohbet Acil kan ihtiyacı

Rabbim Şafi ismi Hürmetine Şifalar Nasip Eylesin İnşallah
  5. adzate

Madalya Ramazan Madalyası Kazanın

Ramazan Ayımız Mübarek Olsun
  6. adzate

İnceleme Xiaomi Mi 10 Ultra ile ilgili deneyimlerim

İyi günlerde kullanmana dileğiyle,hayırlı olsun Aslında bende düşünmüyor değilim amma fiyat konusu kafamı karıştırıyor
  7. adzate

Yardım Xiaomi Mi6 Arka Kapak ve Olası Batarya değişimi hk.

Çok geçmiş olsun kardeş
  8. adzate

Silinsin.

Selamunaleyküm Ekranın home tuşu çalışır durumdamı acaba,halen duruyorsa görüşelim
  9. adzate

Rehber Google ve Diğer Üçüncü Parti Uygulamalarını/Servislerini/Ürünlerini Neden Kullanmamalıyız? [Android]

Saolasın Bilgilendirme için Sıkılmadan okudun,okurken göz bebeklerimin büyüdüğünü hissettim
  10. adzate

Silinsin.

Selamunaleyküm mi6 nın Ekranına Talibim,Tabii Satılmadıysa
  11. adzate

Diğer Fotoğraftan yazı tipini öğrenme

Vallahi Süpersin Teşekkürler
  12. adzate

Anket Hangi romu kullanıyorsunuz?

MIUI Global 11.0.6.0 Kullanıyorum Memnunun
  13. adzate

Ana Başlık Turkcell VoLTE - VoWifi hizmetlerini tüm cihazlara sundu.

Selamunaleyküm kolay gelsin herkese,açıklama ve bilgilendirme için herkese çok teşekkür ediyorum. volte ve vowifi aktik oldu sonunda,çagrı bağlanması ve ses kalitesi hakikaten ciddi seviyede iyileşti lakin görüntülü görüşme yapamıyorum,acaba bu sıkıntı sadece bendemi
  14. adzate

Sohbet Alırım Bi Hayırlı Olsun

Hayırlı olsun,güzel günlerde kullanman dileğiyle
  15. adzate

Yardım Macrodroid ile engelleri kaldırmak!

Kardeşim çok geçmiş olsun Rabbim şifalar versin İnşallah
Üst Alt