ADS kullanıcısının son içeriği

1. ADS

Yardım MIUI 13.0.1 Sürümünden MIUI 12.5.8'e Nasıl Geri Dönerim

1653911319 Konu 'Mi10T Pro/Mi 10 T / K30S ULTRA Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım' Rehber - Mi10T Pro/Mi 10 T / K30S ULTRA Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım
  2. ADS

Yardım Miui 13 Global Rom Mi 10T Şarj Yüzde 20'nin altına düşünce oluşan hata. Acil Yardım...

Geliştirici seçeneklerinden MIUI optimizasyonu kapat aç yaparak denermisiniz..
  3. ADS

Soru Mi10T Performans Modu

Hocam wifi bağlantısı olsa bile sorun olmuyor bende
  4. ADS

Soru Mi10T Performans Modu

Geçici çözüm mobil ve wifi veriyi devre dışı bırakmak 1650946469
  5. ADS

Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

Merhaba Twrp bilmem ama. mi flash orijinal Xiaomi kendi sitesi https://xiaomitools.com/mi-flash-tool/
  6. ADS

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

hayır yanlış bilgi hocam..
  7. ADS

Yardım Batarya Tavsiyesi

Deji batarya en iyisi memnun kalırsınız ben kullanıyorum deji hızlı şarj ediyor..
  8. ADS

Yardım redmi note 8 pro şarj olmuyor

Gecmiş olsun...
  9. ADS

Baskı yapınca gelip gidiyorsa alt board problem olabilir.. Veya flex 1629922102 Tekrar işlemi yapan yere problemi iletmelisiniz cihaz donalimsal problem yaşıyorsunuz ( farklı şarj deneyin birde)
  10. ADS

Merhaba öncelikle geçmiş olsun.. Kulaklık ve hoparlör problem yaşıyormusunuz?? garanti dışı olmuştur cihazınız garanti anlar dışardan işlem yapıldığını..
  11. ADS

Üyelik yapmadan erişim sağlanmıyor.
  12. ADS

Miuipro en az kaç dolar istiyor abonelik için 2 dolar yolladım tanışma diyor site bilgisi olan varmı
  13. ADS

gmail. com kabul etmiyormuş hotmail istiyotmuş cözdüm sorunumu
  14. ADS

Merhaba miuipro bir türlü kayıt olamıyorum nerede hata yapıyorum ilk kez kullanacağım..
  15. ADS

Çin Rom vs. Romlar whatsapp problemi

Bildirim sorunu düzeliyor kişiler ekleniyor..
Üst Alt