adodizayn kullanıcısının son içeriği

1. A

Uygulama Whatsapp Aero ile Sınırsız Yetki, Sınırsız Özellik, IOS TEMA!

Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum hiçbir ban yada başka bir engel söz konusu değil. Bazı özellikler çok abartı kullanılırsa daha farkedilir olmanızı sağlar ben kişi bazlı özellikleri çok fazla kullanmıyorum genel olarak hep şu şekilde ayarlı ; Hikayelerin ve mesajların silinmesini engelle...
  2. A

Alış Merhaba mi 9 arıyorum.

Arkadaşlar merhaba, satılık 2 adet mi 9 6/128 modeli arıyorum mümkümse 1 tanesi siyah diğeri mavi olursa iyi olur. Herkese iyi forumlar.
  3. A

Ayarlar/Ana Ekran/Üst kısım buraya girerseniz İşaretlediğim yeri beyaz yaparsanız çizgi kaybolur
  4. A

Yüklemiş oldugunuz whatsapp'ı kullanacaksınız hocam artık eskisini silebilirsiniz
  5. A

Eğer klasör oluşmuyorsa Aero Temalar kısmından herhangi bir tema seçip uygula derseniz klasör oluşacaktır ondan sonra atıp yapabilirsiniz. 1573752228 Efektler kısmında önizleme yoktur her efekti yaptıgınızda ana ekrana geri dönüp bakıp tekrar efektler bölümüne girmeniz gerekiyor 1573752323...
  6. A

Linkler Eklenmiştir Güle Güle Kullanabilirsiniz arkadaşlar. :)
  7. A

Evet konuda da belirttim uygulama sahibi.hazar bozkurt. Ben sadece ios ile %90 benzetmelik işini tema olayını yaptım
  8. A

Uygulamayı indirdikten sonra ister şuanki temayı renk ve stilleri değiştirip isterseniz direk tema olarak farklı fakrlı dark modelar var, tema olarak darkta yapabilirsiniz :) 1573733688 Teşekkür ederim önceki konudan hatırlıyorum sizi
  9. A

Evet düşünüyorum henüz miui 11 yeni çıktıgı için bir çalışmam mevcut değil ancak ios teması hala aktif çalışıyor :)
  10. A

Hocam sanırım hiç kullanmamışsınız ancak açıklayayım her uygulama play store da olmaz olacak diye bir şartta yok. Çünkü whatsapp uygulaması var 2. Bir whatsapp uygulaması olarak eklenemez onay da gelmez 1573728105 Yğklediğiniz rom un bile böyle bir güvencesi yok hocam :)
  11. A

Öyle birşey söz konusu değildir hocam whatsapp plus değil aero şuan güncelleme 8.5 aldı en son hala güncelleme alıyor
  12. A

Arkadaşlar merhaba. Ben adodizayn bilirsiniz ki bundan önce bir ios teması paylaşmıştım çok beğenildiği kadar çokta eleştirilmişti. Tekrar gelen mesajlar üzerine sizlere IOS görünümlü whatsapp teması hazırladım. Üstelik bu temayı normal whatsapp değil Whatsapp AERO üzerinden hazırladım. Hem...
  13. A

Tema Birebir IOS TEMA Kendime ait düzenleme

arkadaşlar hala çalıntı diye konuşuyorsunuz Allah aşkına ben mesajı direk oldugu gibi yazmışım o mesajı okuduğumda sizin bunu düşüneceğinizi düşünemedimmi zannediyorsunuz yani oradan aptal gibi gözükmüyorum umarım 1560874791 Metin tema magazasına yüklenen tema sizin indirdiğiniz değil metin...
Üst Alt