Ado35 kullanıcısının son içeriği

1. Ado35

Yardım Whatsapp bildirim icerigi

Evet açık
  2. Ado35

Yardım Whatsapp bildirim icerigi

Eklediğim resimdeki ayarlara bakarmısınız bu şekildeyse eğer olaması gerekli
  3. Ado35

Rom Stabil Rom öneri

4. Ado35

Rom Stabil Rom öneri

5. Ado35

Rom Stabil Rom öneri

Merhaba bende aynı sıkıntıyı yaşadım, global stabilde, birçok rom denedim ensonunda eu stabilde kaldım. Tavsiye ederim, pil ve bildirim konusunda sorunsuz 6 aydır kullanıyorum.
  6. Ado35

Sohbet İzmirliler yardımcı olabilirler mi ?

Hepimizden inşallah
  7. Ado35

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Xiaomi.Eu MIUI v10 V9.6.27 [9.0 Pie] Custom Rom

Note 6 pro 4-64 sürüm eu 9.6.27 beta son. Merhabalar. Otadan güncelleme yaptım sorun olmadı fakat bildirim fixini pitch black twrp den flashladıktan sonra cihaz kafayı yiyor, cihaz açılıyor 1 dakika sonra kapanıp twrp ekranında tekraf açılıyor. Zarzor güncelleme paketini seçip güncelleme yaparak...
  8. Ado35

Sohbet İzmirliler yardımcı olabilirler mi ?

Hocam konak veya çankayadan 104 veya 171 numaraya bineceksin buca üçkuyular meydanda inceksin ordan kampüs yürüme 5 dakka zaten, başarılar
  9. Ado35

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Xiaomi.Eu MIUI v10 V10.3.3.0 PEKMIXM Stabil

Bu romda bildirim özelleştirme kısmında ayar yapmak istediğimde sürekli hata veriyor 2 ayrı cihaza kurdum ikisindede aynı sorun var, tüm sıfırlamaları yapıp temiz kurulum yapıyorum yine aynı problem devam ediyor. Bir çözümü varmı acaba? 1560251718
  10. Ado35

Soru Kayıtsız parmak izi ekranı açıyor

Hocam yüz tanıma açıkmı cihazda eğer açıksa ekran uyanınca yüz tanımadan kilit açıyordur benim cihazda tanımsız parmak iziyle açmıyor
  11. Ado35

Madalya YouTube Kanalımızı Takip Edin Madalya Kazanın

1558955486 Bi dal bende alırım
  12. Ado35

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Xiaomi.Eu MIUI v10 V9.5.23 [9.0 Pie] Custom Rom

Merhaba Serhat Bey, eu stabilden bu roma geçeli 4 gün falan oldu bootlader kilidim açıktı telefon açılşında unlock yazısını görüyordum eu stabilde, bu romda geliştirici seçeneklerinde mi kilit açma durumu seçeneği yok ve açılıışta unlock yazısınıda görmüyorum, romla ilgili bir sorun olabilirmi...
  13. Ado35

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Google Kamera Yükleme Anlatımı - [Rootsuz]

Teşekkür ederim cevabınız için
  14. Ado35

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Google Kamera Yükleme Anlatımı - [Rootsuz]

Merhaba Serhat Bey, note 6 pro eu 9.5.23 beta yüklü cihazıma gcam 6.2 024 Advanced sürümünü yükledim sadece ön kamera ile fotoğraf çektiğimde fotoğraflar yeşil tonlu çekiliyor çok bozuk, tüm tikler yeşil diğer herşey muntazam çalışıyor, bir ayarı varmıdır yoksa farklı apklar varmı önereceğiniz,
Üst Alt