Adnanunnu14 kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Mi9t Global version twrp mi başka bişimi anlamiyorum güç tusu ile ses acma tusuna basiyorum Mini Hellas team win recovery yazisi cikiyo

mevlüt abi ben yaptim ama imei gitti bu seferde imei yi saklamiştim nasil aticam geri imei :(
  2. A

Recovery [Android 10] Redmi K20 / Mi 9T- Twrp 3.3.1-1109 Tek Tuş Yükleme Aracı

selamun aleyküm abi bende mi9t var bir tane var ama baya eski sanirim ben onu nasil guncellerim indiriyorum son sürümü ama gözükmüyor başka türlü nasil güncelleye bilirim
  3. A

Yardım Mi9t Global version twrp mi başka bişimi anlamiyorum güç tusu ile ses acma tusuna basiyorum Mini Hellas team win recovery yazisi cikiyo

veya fotoraf atiyim ben sen buraya tikla filan de abi o sekilde yapalim olurmu 1579626047 tamamdir mevlüt abi bekliyorum seni 1579626060 tamamdir mevlüt abi bekliyorum seni
  4. A

yapamadim mevlüt abi telofona filan birşey olur anlamiyom yazilardanda video olsa o ne yaparsa tekrar ederdim
  5. A

1579611999 mevlüt abi ben size başka telofondan fotoraflarini cekip atsam video veya bana yardimci olurmusunuz
  6. A

Mi9t Global version twrp mi başka bişimi anlamiyorum güç tusu ile ses acma tusuna basiyorum Mini Hellas team win recovery yazisi cikiyo sonra aciliyo guncelleme geldi dun andorid 10 indiriyorum sistem guncelleme den guncelle diyorum kapaniyor orasi aciliyor sistemden telofonu yeniden...
Üst Alt