Adnancagri kullanıcısının son içeriği

1. Adnancagri

Sohbet Redmi note 9 iyi ve kötü yönleri?

Peki 3000 bin TL ye kadar önerebilceğiniz telefon modelleri nelerdir? Xiaomi olmak zorunda değil
  2. Adnancagri

Sohbet Redmi note 9 iyi ve kötü yönleri?

Redmi note 9 almayı düşünüyorum sizce LCD ekran olması ve Mediatek İşlemci olması bi sıkıntı oluştururmu? iPhone 7 den dönecegim.
  3. Adnancagri

Sohbet Uygulama durduruldu hatası

İnstagram DM lerine tıkladığımda açmıyor ve uygulama durduruldu hatası veriyor sebebi nedir?
  4. Adnancagri

Çözüldü Yasaluyarı mesajı

Tamamdır teşekkürler
  5. Adnancagri

İmei tekrar yapılınca düzelir mi?
  6. Adnancagri

Ne yapmam gerekiyor.
  7. Adnancagri

Sohbet Mi 9 se Kullanıcı Yorumları

Hocam ben iPhone 7 den Mi 9 SE ye geçtim çok daha iyi emin olabilirsin. iPhone 7 nin birkaç özelliği bunun üstünde tabiki. Stabilite konusunda, oyunlara girişinde. Örneğin pubg mobile girerken. Ama bunların haricinde pek sorun yaşayacağını sanmıyorum.
  8. Adnancagri

Sohbet 48 mp mi normal kameramı?

Merhaba arkadaşlar. Ben Mi 9 SE telefon kullanıyorum. Doğa fotografları çekerken normal kamera ile mi çekmeliyim yoksa 48 mp moduyla mı? Birde yakın çekim fotoğrafları yine aynı şekilde 48 mp mi yoksa normal mi?
  9. Adnancagri

Sohbet Uygulamalardan atıyor.

Deniyorum hocam
  10. Adnancagri

Peki teşekkürler hocam
  11. Adnancagri

Telefon malum yollarla hocam bi sıkıntı olurmu acaba sıfırladıktan sonra?
  12. Adnancagri

Telefonum Mi 9 SE MİUİ 11 i yükledikten sonra uygulamalardan atmaya başladı. İnstagramdan, whatsapptan, oyunlardan falan bi çözüm söyleyebilirmisiniz?
  13. Adnancagri

Sohbet Xiaomi yeni gelecek olan özellik

Haklısınız hocam
  14. Adnancagri

AKINLASIN adlı kullanıcının yazdığına bi bakın hocam işte deneyimli üyelere konu açmak yasaklansın falan. Biz bu grubun bir üyesi değil miyiz? Yeri geliyor yardımcı oluyoruz yeri geliyor soru soruyoruz herkes duyduğunu bildiğini aktarıyor. 1573159090 Sizin için söylemedim yani siz kusura...
  15. Adnancagri

Hocam bi paylaşım yaptık tek sövmediğiniz kaldı ayıp yani gördüm paylaştım.
Üst Alt