adilnas kullanıcısının son içeriği

1. adilnas

Rom Redmi Note

En son verilen güncellemeyi pek sevmedim sistem uygulamalarının bazıları yok örneğin eposta ve mars dünya gibi hareketli temaları düzgün çalışmıyor. 1595181522 Birde güncelleme her hafta gelirdi neden artık böyle oldu
  2. adilnas

Rom Stabil Rom Önerilerinize ihtiyacım var

https://forum.miuiturkiye.net/konu/redmi-note-4x-mido-xiaomi-eu-miui12-v20-6-18.81169/
  3. adilnas

Rom Redmi Note

Bilmiyorum galiba stabil değildi ama isterseniz yine yükleyebilirsiniz gcam forumda veya internette bir sürü apk si var
  4. adilnas

Rom Redmi Note

1-Sadece indirip twrpden flaşlamak yeterli gerisini yapmaya gerek yok. (Güncelleme için ilk kurum için full wipe lazım.) 2-Son güncellemeyle birlikte kaldırıldı. 1592857532 Bende çalısmadı hocam.
  5. adilnas

Rom Redmi Note

Evet 20.6.18 çıktı isterseniz bu linkten online olarak takip edebilirsiniz güncellemeyi (Harici link paylaşımı yasaktır) 1592583220 Aldım uyarıyı telegramda bu grup ismiyle bulabilirsiniz rn4downloads
  6. adilnas

Rom Redmi Note

Hangi oyun bu
  7. adilnas

Rom Redmi Note

Hocam ben o süreyi pubg bile oynasam o kadar süre alıyorum en az ben tavsiye ediyorum (ful bluetooth, wifi açık) 1590772308 Hayır hiç durduruldu hatası almadım daha doğrusu hata almadım 1590772451 Bende hiç takılma falan olmadı
  8. adilnas

Rom Redmi Note

Son sürümü yükledim kullanıyorum. Her zaman açık ekran ve süper duvar kağıtları geldi. Tek kelimeyle E F S A N E
  9. adilnas

Rom Redmi Note

Son sürümde hiçbir sorunla karşılaşmadım. Sanki miui tarafından desteği kesilmemiș gibi birebir aynı haftalık güncelleme gelmesine ayrıca bitiyorum
  10. adilnas

Rom Redmi Note

O romda wifi sorunu yaşıyordum internette bağlı gözüküyordum ama internet yok diyordu wifi açıp kapatınca oluyordu sonra yine tekrar.
  11. adilnas

Rom Redmi Note

Rom yüklenirken magisk yüklenmiyor twrpden tekrar flaş yapmak zorunda kalıyorsun ve magiski flaşlamadan indirip denedim çalısmadı yükledim magiski gizledim yine çalısmadı.
  12. adilnas

Rom Redmi Note

Çalışmıyor.
  13. adilnas

Rom Redmi Note

1-Evet twrp kurulum 2-Orjinal rom değil portlanmıș olduğu için twrp kaybolmaz Sadece güncelleme yaptıktan sonra magisk kalkıyor tekrar yüklemek zorundasınız twrpden 1589094289 Bu romun otadan geleceğini sanmıyorum orjinal rom değil. Twrp den yüklenmesi lazım
  14. adilnas

Soru Redmi Note 4 MIUI 12 Deneyimler

Bu sürümde de mevcut zaten
  15. adilnas

Rom Redmi Note

Değişiklik günlüğü: Sistem: Düzeltme - Ekrandaki kaydırıcıya dokunarak ses düzeyi değiştirilemiyor. Düzeltme - Ayarlar üzerindeki kaydırıcıyla parlaklık seviyesi değiştirilemiyor. Durum çubuğu Optimizasyon - Maksimum bildirim simgesi sayısı 3'ten 5'e yükseltildi. (geniş çentikli cihazlar...
Üst Alt