ademyavuz kullanıcısının son içeriği

1. A

Redmi NOTE 3 unlock açıldı %50 hatası için

Yok ustam onlar doğru benim telefonda aynısı aynı şekil yaptım ama sms kodu gelmediği için işlem tamamlanmiyor Gesendet von meinem Redmi Note 3 mit Tapatalk
  2. A

Usta sen tam anlamadın unlock için doldurulan forma 6rakamli sanırım bir kod gelmesi gerekiyor bu kod sms olarak gelmediği için bende unlock isteğini tam olarak bitiremiyorum Gesendet von meinem Redmi Note 3 mit Tapatalk
  3. A

Merhaba bugün arkadaşa redmi note 3 pro aldık bootloader unlock için formu doldurup gönderdik yanlız sms ile gelecek olan onay kodu bir türlü gelmiyor onun içinde işlemleri tamamlayamiyoruz yardım edecek olan varmı sorun ne olabilir aynı telefondan benimde var benimkinde böyle bir sorun...
  4. A

Red mi note 3 Kapandı açılmıyor

Arkadaslar yardimci olun lütfen redmi note 3 pro telefonumun bugün unlock yaptim twrp yükledim SU yükledim en son sürüm olan EU rom yükledim telefon reboot yapti geri acilmadi miflash ile global stable rom yükledim yine acilmadi artik miflash telefonu görmüyor usb baglaninca sadece kirmizi led...
  5. A

Haber Xiaomi Redmi Note III ( SD 650 )

Telefon da global stable Rom yüklü updateyi devamli manuelmi yapmam gerekiyor Gesendet von meinem Redmi Note 3 mit Tapatalk
  6. A

Haber Xiaomi Redmi Note III ( SD 650 )

Selam arkadaslar forumda yeniyim 3 gündür redmi Note 3 pro kullaniyorum Telefon süper yanliz nasil root yapiliyor onu bulamadim yardimci olursaniz sevinirim Gesendet von meinem Redmi Note 3 mit Tapatalk
Üst Alt