ademtay kullanıcısının son içeriği

1. ademtay

Rehber Xiaomi Miui Hesabı Şifresini Unutursanız Ne Yapacaksınız ?

arkadaşlar mi hesap numarasına bağlı olan telefon yada e-mail adresini nasıl bulabiliriz?
  2. ademtay

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

olur hocam
  3. ademtay

Merhaba arkadaşlar Mi6 için en güncel sürüm neyse bende pm ile link alabilir miyim.... MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. ademtay

Mi6 kullanan arkadaşlar rıca etsem deneyebilir mi.ayarlardan ekran içinden yazı boyutunu ayarlayıp ana ekran düzenini kontrol edebilirmi...en küçük yapınca 5x5 grid size kayboluyor.küçük yapınca 5x5 geliyor ama yazılar çok büyüyor MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. ademtay

Hocam dpi ile ilgili bir sorun varmı son sürümde, test etme şansıniz oldu mu... Söyle ki ayarlar-ekran içinden yazı tipini en küçük secince dpi 411 oluyor, grid size da 5x5 kayboluyor... Normalde bu 360 olurdu.fakat ne hikmetse 11.8 de yazı boyutu değişince dpi de değişiyor,,, dpi düşünce...
  6. ademtay

Orjinal mi derken, miui pro 8.11.8 hocam, yukarda İsmail isimli bi arkadaş paylaşmıştı sanırım,temiz kurulum yaptım bu arada, 4 wipe la yani MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. ademtay

Merhaba Suat hocam, 8.11.8 miui pro kullanıyorum, rom çok iyi fakat 8.11.1 de de olan bir sorun var, yaşayan arkadaşım var mı bilmiyorum... SwiftKey klavye kullanıyorum, restart sonrası klavye boyutu küçülüyor ve tekrar ayarlamak zorunda kalıyorum... Bir de Ekim sürümlerinden beri olan...
  8. ademtay

Mi6 miui pro 8.11.8 [emoji28][emoji28][emoji28] Nazar etmeyelim ne olur, çalışın sizin de olur[emoji28][emoji28] MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. ademtay

Buldum,stock dpi 411 olmuş,normalde 360 olurdu,360 a cevirince bütün grid size geri geldi MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. ademtay

Son sürümde 5x5 ekran düzeni kaldırılmış sanırım, nasıl yükleriz yada ekleriz MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. ademtay

Rom MIUI MS RoM 9.9.3 [Mi8-Mi9-Redmi K20Pro-Redmi Note 5]

arkadaşlar mrb; ana ekrandaki uygulama isimleri çok aşağıda duruyor bunu nasıl yukarı kaydırabilir yada çekebiliriz.
  12. ademtay

Rom MIUI Mi Globe ROM Özellikleri ve Yükleme talimatı

arkadaşlar mrb; ana ekrandaki uygulama isimleri çok aşağıda duruyor bunu nasıl yukarı kaydırabilir yada çekebiliriz.
  13. ademtay

Yardım Mİ6 Miui pro

14. ademtay

Rom Mi ROOM 9.9.6 MIUI 10 FINAL Yayınlandı[Ota Desteği Eklendi]

15. ademtay

Rom Mi ROOM 9.9.6 MIUI 10 FINAL Yayınlandı[Ota Desteği Eklendi]

teşekkürler hocam 1538386844 teşekkürler hocam
Üst Alt