ademkurtan kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Direnç kayıtlı mi 11 ultra rom atma

direnç kayıtlı mi 11 ultra cihaz bende de var. gönül rahatlığı ile twrp yükleyip twrp üzerinden her türlü rom yükleyebilirsin. hatta twrp wipe bölümüne girip oradaki tüm wipe seçeneklerini uygulayıp format atabilirsin. imei uçmaz. twrp yüklemeden fabrika ayarlarına dönmek veya format atma...
  2. A

Satış Uygun Fiyat * Microsoft Office 2019 Professiol * Office 365 Windows/Android/Mac * Adobe Master Collection 2021 * Eset ,Kaspersky * Windows10 Pro/Home

Abi özelden cevaplama. hemen senden önce bir şey yazdım ve sordum. biliyorsan o konuda cevap verebilirmisin?
  3. A

Satış Uygun Fiyat * Microsoft Office 2019 Professiol * Office 365 Windows/Android/Mac * Adobe Master Collection 2021 * Eset ,Kaspersky * Windows10 Pro/Home

öncelikle emre kardeşime ilgisi için teşekkür ederim. bende office 2019 aldım ve kurdum. yanlız bir konuya değinmek istiyorum. Konu başlığını okuyunca Office 2019 Professional Plus orijinal lisans anahtarı alıyorsunuz ve anahtarı girince tamam office etkinleşti ömür boyu kullanacağım bir office...
  4. A

Yardım Mi10 root kaldırma ve eski haline döndürme

eğet root magisk ile atılmış ise : Ana Başlık - Magisk Tüm Sürümler İndirme Bağlantısı konusuna bak. ben magisk 22 ile rootladım kaldırdım tekrar rootladım. kolay yani. zaten linkini verdiğim konuda açıklaması var magisk 22 ile root atılmışsa Magisk-v22.1.apk yı indir. Magisk-v22.1.apk ismini...
  5. A

Rehber TWRP İle Unutulan Telefon Şifresini Kaldırma

atladığınız bişey var twrp ye girerken desen istiyor zaten. sorması ayıptır orayı nasıl aşacaz.
  6. A

Recovery [Android 11 Uyumlu] TWRP 3.5.1 Mi 10 & Mi 10 Pro [2021.03.14]

bilmiyorum. bende senin gibiyim. çıkınca yüklüyorum. ama şu an en stabil twrp bu.
  7. A

Recovery [Android 11 Uyumlu] TWRP 3.5.1 Mi 10 & Mi 10 Pro [2021.03.14]

https://sourceforge.net/projects/mbroms/files/TWRPUMI/ buradaki twrp yi yükleyin. yanlız dikkat edin üstteki yeşil cmi yani mi10 pro için olan twrp. alttaki umi yani mi 10 için olan twrp yi indirin.
  8. A

Çözüldü Xiaomi Mi-10 (UMI) için Android 11 uyumlu ve Şifreleme çözme sorunu olmayan? TWRP var mı?

mi 10 5g cihazım var. buradaki twrp lerin hepsini denedim. hiç biri cihazın depola alanını görmüyor. usb otg yi görüyor. rom ları usb otg ye atarak yüklüyorum. android 11 için adam akıllı çalışan aynı android 10 daki gibi problemsiz bir twrp yokmu? bunca zaman oldu twrp sorunu çözülemedi bir...
  9. A

Satış OneDrive 5 TB + Office 365 - Canva PRO

sorunsuz aldım sorunsuz giriş yaptım. istediğim kullanıcı adının verilmesi de güzel oldu. teşekkür ederim.
  10. A

Satıldı Office 365 + OneDrive 1TB 20₺

ibrahim bey sorunu çözdü. kendisine teşekkür ediyorum.
  11. A

allah kolaylık versin ibrahim bey.
  12. A

ibrahim bey sorun çözülmedi pm e bakarmısınız? çözelim.
  13. A

ibrahim hocam bende şöyle bir problem var. one drive depolama alanı 5 tb yazmıştınız. bende 1 tb görünüyor.
  14. A

hesaba giri giriş yapıp şifreyi değiştirdim bir problem yok. teşekkür ederim.
Üst Alt