AdemBey kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Yeni HyperOS güncellemesi

sıfırlamana gerek yok bence BL açılana denk güncellemeyi de beklet belki etkiler ( tahmini )
  2. A

Uygulama ChatGPT Play Store'de Kullanılabilir

Türkiyede kullanımı yok sanırım
  3. A

Tema Hyperos Destekli Tema?

sanki tema da global çin hint diye seçe bilme seçenegi geldi diye okudum bir yerde belkide modludur. ama uzun zamandır eu kullanmıyorum .
  4. A

eu romda zaten içe aktar var root gerek yok root global romlar için root attıktan sora costum roma geçmek daha mantıklı.
  5. A

Yardım Redmi 12 Yeni Kontrol Paneli Yok

dün akşam HYperOS güngüllemesi geldi TR cihazı garantili ama kontrol merkezi yok bu nasıl saçmalık yaw cihazdan cihaza böyle bir saçmalık olur mu telefon çıkartmak içn çıkartmış gibi bir şey mi sağlık yok gereksiz google uygulamaları ile dolu bir ton yeni kontrol merkezi gelmeyecek mi ? başka...
  6. A

Tema İOS 17 Pro TR (Güncelleme)

HYPEROS ile artık iosa bire bir benzemiş neredeyse ama bana diyor ki ben yapıyorum sen yapma :)
  7. A

Tema İOS 17 Pro TR (Güncelleme)

Bozkurt ama magazaya tema atmıyorum bu aralar 2 tamem kaldı kalanını sildi hesabı banladı xiaomi iosa benzeyen tema yaptıgım için.
  8. A

Soru note 9s

yeni bir sistem uygulamasını güncellediniz mi ? versiyon güncellemesi yaptınız yada normal güncelleme yaptınız ise bir sıfırlamayı deneyin.
  9. A

Yardım Note12pro 5g hyperos bldirim sorunu

klasik xiaomi hataları hocam .
  10. A

Yardım WhatsApp'dan"Giriş Yapmak İçin Resmi WhatsApp Uygulamasına Sahip Olmanız Gerekir " Hatası Alıyorum

modlu WP lerde bu uyarı veriyor çözüm bulacak mı yoksa tarih mi olacak modlu WP bakacagız şuanda bir çözüm yok . kernelsudan kaynaklanmaz gizli root hiç bir uygulamada hata vermez. sorum modlanmış WP lerde. genel
  11. A

Soru HyperOS çin versiyona Tr dil Eklenirmi?

hocam magisk var mı yada roma uyumlu kernelde kernelsu destekli mi ? magisk yazanı magik varsa oradan yükleyin KSU yazan kernelsu destekli ikisinden birini deneyin ben denedim % 99 Türkçe
  12. A

HyperOS HyperOS güncellemesinden sonra ekrandaki yeşil ışık

o uygulamanın üzerine uzun basın davranış kayıtları diye bir şey var onu kapatın tmm
  13. A

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

arkadaşlar tema ücretli bir tema bilginiz olsun . Telegram kanalımdan ulaşa bilirsiniz satıcısı ben değilim. Cihaz : Redmi Note 9S Rom : HyperOS çin Beta Port (Global Diller var )
  14. A

yok hocam
Üst Alt