adem2336 kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Poco F3 imei atılıyor mu

Bu işlem sonrasında recovery den format atıldığında başka custom romlar atınca imei gidermi acaba
  2. A

Yardım Mi cloud sorunu

Merhaba arkadaşlar sorunu nasıl çözdünüz acaba aynı sorunu bende yaşıyorum
  3. A

MIUI 11 MIUI11 Xiaomi.Eu Beta/Stabil Rom 20.3.26/ 11.0.13.0

Sorunu çözdüm galiba sabah indirmiştim ben romu saat 10'da tekrardan bir yükleme yapmışlar ben o romu indirdim yükledim açıldı şimdi
  4. A

Merhaba arkadaşlar kolay gelsin benim cihazım pocophone F1 Android 10 yüklüyorum fakat sonradan recovery moda geri atıyor ve veri şifrelemesi istiyor neden acaba yardımcı olursanız sevinirim
  5. A

Soru Stereo ses yok

Pocophone f1
  6. A

Soru Stereo ses yok

Beyler bir sefer konu açtım kimse bir şey yazmadı normalde böyle şeyler yazmam acaba yanlış yerdemi yazdım diye bugün de böyle yazdık yanlış bir şey yazdıysam kusura bakmayın acaba sadece bendemi bu hatayı verdi o yüzden sormak istedim
  7. A

Soru Stereo ses yok

Mi room android 10 beta romlarda stereo ses yok bilgisi olan yada bu sorunu çözebilecek biri varmı acaba simdiden teşekkurler
  8. A

Yardım Stereo ses yok

Mi room android 10 beta romlarda stereo ses yok bilgisi olan yada bu sorunu çözebilecek biri varmı acaba simdiden teşekkurler
  9. A

Mod Stereo mod yok

Pocophone F1 de Beta sürümlerinde stereo hoparlör çalışmıyor neden acaba bilgisi olan var mı arkadaşlar yardımcı olabilecek biri varmı acaba
  10. A

Mod Stereo mod yok

Pocophone F1 de Beta sürümlerinde stereo hoparlör çalışmıyor neden acaba bilgisi olan var mı arkadaşlar
  11. A

MIUI 11 Mi RooM MIUI 11 Beta 20.3.26

Pocophone F1 de Beta sürümlerinde stereo hoparlör çalışmıyor neden acaba bilgisi olan var mı arkadaşlar
  12. A

Pocophone f1 e neden güncelleme gelmiyor acaba beta güncellemeleri gelmiyecekmi
  13. A

Soru 2.el veya 0 f1

Bende f1 var 2500 satıcam kırmızı renk 18 ay daha garantisi var cihazda cizik bile yok
  14. A

Yardım Miroom sim aktivasyon hizmeti

Bu olayı çözebildinmi acaba aynı olay bendede var
  15. A

Rom MIUI Mi Globe ROM Özellikleri ve Yükleme talimatı

Tamam usta saol
Üst Alt