Adem Şahin kullanıcısının son içeriği

1. A

Rom Mi Max 2 Miui10 RevolutionOS Beta 9.5.1 Port Android 9(Pie)Rom

Takipteyim hatalar düzelirse geçiş yapabilirim bu roma Android 9 tabanlı romlar var ama MIUI olmadan sarmıyor :)
  2. A

Rom Mi Max 2 MIUI 10 Rom GREESHAN Global Beta 9.6.27

Herkese merhaba, Deneme amaçlı bu romu kurdum ancak şöyle bir sorun yaşıyorum. Telefon rehberim google kişilerde kayıtlı oradan senkronizasyon yapıyorum ancak her numara 3-4 tane çıkıyor. Bu sorunu yaşayan ya da çözümünü bilen var mı?
  3. A

Bilgi için teşekkürler. Güzel bir roma benziyor ekran görüntülerini buladım konuda onu da artık denerken bulacağız :)
  4. A

Güzel bir roma benziyor. Oyunla falan işim olmaz. Performans olarak da gündelik kullanım da takılma vs yaşatmasın yeter. EU Beta rom iyi hoş da dün orjinal romda şarj yüzde 85'lere düştüğünde 2 saatten fazla ekran süresi alırken bugün yüzde 88 ve 26 dakika ekran süresi var. Bataryayı...
  5. A

Yukarıda yazdığınız hangi rom hocam? Ya da rom mu diye sorayım önce :) Link falan var mı? Kullanıcı deneyimi olarak nasıl?
  6. A

Yeni sürümler geldikçe insanın deneyesi geliyor :) ŞU an Eu Beta rom kullanıyorum. Yükleyenler sizce EU Beta'da mı kaalyım yoksa buna mı geçeyim ?
  7. A

Soru Magisk Kullanımı Hk.

Sıfırdan kurulumdan hemen sonra flashlayınca yüklendi şu an sorun yok.
  8. A

Yedek almama gerek yok aslında romu daha yeni kurmuştum doğru düzgün uygulama falan da kurmadım direk romu twrp üzerinden sıfırlasam aynı işlevi görmez mi tekrar zip üzerinden yüklememe gerek var mı?
  9. A

Maalesef birebir aynı hatayı veriyor.
  10. A

Yok hocam tüm denilenleri yapmama rağmen kuramıyorum acaba kurulum dosyalarında mı sıkıntı var anlamadım ki ?
  11. A

Hocam supersu dosyasını tekrar yükledim ve peşinden root kaldır seçeneği ile komple kaldırdım. Üzerine root checker ile kontrol ettim root yok gibi görünüyordu. Tekrar yükleme yapmayı denedim.Yine aşağıda yazan hatayı verdi. Updater process ended with ERROR: 1'/...
  12. A

Onu denedim cihaz rootlu görünüyor supersu'yu sildikten sonra şimdi tekrar supersu flaşlıyorum flashlama sonrası dediğiniz gibi uninstal edeceğim
  13. A

yok hocam öyle yapmadım :(
  14. A

Ne var ne yok hepsini kaldırdım hocam yalnız supersu'yu normal uygulama kaldırır gibi kaldırdım ekstra birşey yapmama gerek yok dimi ?
  15. A

Maalesef yine sonuç alamadım supersu'yu kaldırdım ama değişen bir şey yok :(
Üst Alt