adanali01 kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Android car play

Kimse kullanmiyor sanirim, normal easycon kullanmaya devam ediyorum
  2. A

Soru Mi 9T Pro MIUI 11 Güncellemesi Gelmedi

Hocam dili ingilizce yapin duzelir. Ayrica 1 haftadan fazla oldu global benimki de aldim guncellemeyi. Bir ara cekilme durumu olmusti belki o yuzden gecikti guncelleme
  3. A

Soru Root olmadan Gcam

Hocam wide modda cekemiyorum fotograflari ayarlardan mi acmam gerek arka kamera icin?
  4. A

Soru Root olmadan Gcam

Tamam tesekkur ederim haci
  5. A

Yardım Mi 9t Gcam Selfie sorun-ayar

Herkeste olan ve herkesin yakindigi bir konu. Ancak configli versiyonlar kullanarak ya da stock on kamerayi kullanarak idare edecegiz 7.0 a config gelmesi cok uzun surmez kanimca
  6. A

Sıcak Fırsat Trendyol'dan 100₺ indirim kuponu

Hocam trendyola pek guvenmeyin, urunler istediginiz gibi cikmayabilir tecrube etmis birisi olarak.. umarim oyle olmaz
  7. A

Soru Mi9t pro hakkında

Ustam ben de sadece on izleme sorunu vardi o da ingilizceye cevirince gecti telefonu. Anlamiyorum herkes miui 11 i sevmedi ama ben de cilliop gibi ne yalan soyleyeyim.. ne gibi sorunlar bunlar?
  8. A

Soru Root olmadan Gcam

Hocam sag olun yukledim, yalniz 4k60 fps icin bir secenek olmuyor.mu ? Bir de herhangi bir ayar yapmami tavsiye eder misiniz direk boyle mi kullanalim
  9. A

Yardım Mi 9 imei attırdım

Elbette yapabilirsin, forumda konular var bunla ilgili 1574962201 Guncellemelerde imei gitmez, fabrika ayatlarina sifirlarsan gider diyorlar arkadaslarimiz, lakin ben yapmistim eski telefonumda benim basima gelmedi.
  10. A

Yardım Mi 9 imei attırdım

Yazilimdan kaynakli olabilir hocam, goturun en guncel surumu tekrar temiz kurulum yapsin size
  11. A

Rehber K20 Pro Gcam + Config

Hocam on kamera icin stoktan sasmayin .
  12. A

Cok tesekkur ediyorum
  13. A

Configli bir versiyon tavsiye edebilirseniz ben de denemek isterim. Evet gordum ben de o ayari kapattim yani surekli hdr+ ile cekecek simdi oyle mi?
  14. A

İpucu Netflixin Hd Desteklediği Telefonlar

Ayrica HD izlemek icin ayri bir uyelik almak gerekiyor diye biliyorum, baz uyelikler 720p destekli sizin dediginize ek olarak. Mi 9t pro full hd gayet izliyorum demin escobarin 18. Bolumu bitti :D
  15. A

Rom Mi9 se rom önerisi alabilirmiyim

Kamera gecislerinde turkce dil seceneklerinde yazilimsal sorun oldugu icin on izleme bugta kaliyor. Cok sorun yaratmayacaksa ingilizce kullanin telefonu duzelecektir
Üst Alt