adams.mpx kullanıcısının son içeriği

1. A

Çözüldü Mi 8 Brick Mevzusu (12.05.2019) --- (ÇÖZÜLDÜ)

selamlar, mi8 cihazımı android 10 dan android 9' a sürüm düşürüken dikkatsiz davrandım ve telefon bootloop durumuna düştü. twrp ve fastboot açılmadı. Cihaza rom yükleyebilmek için yapabileceğimiz bir şey var mı acaba. Teşekkürler.
  2. A

Soru xiaomi kulaklığım orijinal mi?

Benim de geçen hafta aynı siteden aldığım kulaklık sahte çıkmıştı. iade işlemi başlatıp geri gönderdim tabiki. Ürün değerlendirmesine kulaklığın sahte olduğunu belirttim yayınlamadılar, yorumumu reddettiler. Elinizde tutmayın iade edin 2 günde bozulur sonra.
  3. A

Soru Çin'den Xiaomi Mi 9

600 küsür tl imei kaydına gideceği hesap edilince, eğer 4000 civarı tr garantili satılırsa buradan almak kesinlikle daha mantıklı olur.
  4. A

Rom MIUI MS Mi8 9.1.17

Selamlar arkadaşlar. Miui MS 9.1.17 güncellemesi çıktı. MiUI MS Mi8 (dipper)
  5. A

Yardım Always On Display (Ekran Daima Açık)

Farklı cihazlarda cm romlarda AOD yakınlık sensörüyle ekranda aktif hale gelip, kısa bir süre sonra yok oluyordu. Bu modu cihaza uygulayabilir miyiz acaba ?
  6. A

Anket Mi 8 antutu skorları görelim

miuipro_8.11.22
  7. A

Haber Xiaomi Mi 8 İçin Global Rom Yayınlandı [Android 9][Güncellendi] - [06.11.2018]

Hocam ilk denememde ben de çok cebelleştim, romu yükleyemezseniz stable china fastboot rom kurun ( beta china romu kuramadım, her defasında hata verdi ) mi flash tool ile sonra fastboot mod ile ---> twrp----> daha sonra da twrp ile beta china miui 10 romunu kurdum. 1532264844 Hocam ilk...
  8. A

Haber Xiaomi Mi 8 İçin Global Rom Yayınlandı [Android 9][Güncellendi] - [06.11.2018]

Arkadaşlar yükleme bittikten sonra format data--->yes yazıp işlemi bitirin. Sistem sorunsuz açılıyor, face unlock u göremedim romda, china miui 10 beta hem daha hızlı gelmişti bana, hem de görsel olarak daha fazla hoşuma gitmişti geri döndüm :).
  9. A

Yardım Le max2 x829 android 7 ,miui 9 rom ?

Harika çalışıyor, diğer romlardaki gibi gün geçtikçe ağırlaşmaz umarım.
  10. A

Yardım Le max2 x829 android 7 ,miui 9 rom ?

LeEco Le Max 2 (X820 / Χ822 / Χ829) :: myphone forum likte MIUI9-Nougat-Stable-9.5.1.0 sürümü yayınlandı. Yüklü şu an için sorunusz çalışıyor.
Üst Alt