acemimerakli kullanıcısının son içeriği

1. acemimerakli

Yardım güncelleme sonrası fm radyo çalışmıyor

Poco x3 nfc cihazımda 13.0.1.0 güncellemesi sonrası fm radyo çalışmıyor. Bu problemle karşılaşan var mı? varsa çözüm bulabildiniz mi? (TR garantili cihaz, TR rom)
  2. acemimerakli

Yardım Poco X3 güncelleme sonrası açılmıyor

telefonunuz garantili ise servise götürmenizi öneririm. değilse de aldığınız telefoncuya götürün
  3. acemimerakli

Rehber [Android 11/10] OnePlus Modelleri için VoLTE - VoWifi Aktif etme Rootsuz

pdc listesinde gelen operatörleri sırayla denemenizi öneririm. İçlerinden birisi hem Turkcell'i hem de Türk Telekom'u çalıştırabilir.
  4. acemimerakli

Sim kartınızı TürkTelekom'un kabul ettiği herhangi bir cihazdan (iphone, samsung, vestel, gm, lg vb.) cihaza takarak mesaj atın. onay mesajı gelince sim kartınızı kendi telefonunuza takın.
  5. acemimerakli

Soru Redmi 9 Güncelleme Sonrası Sorunlar

xiaomi'nin klasik güncelleme sorunları olduğunu düşünüyorum. bir sonraki güncelleme ile büyük ihtimalle düzelecektir. Ancak biraz beklemeniz gerekir. İntagram için ise uygulamalar->instagram>depolama>ön belleği temizle işlemini yaparsanız donmanın azalacağını tahmin ediyorum
  6. acemimerakli

Soru Konuşma esnasında telefon kendini resetliyor

Cihazınızı tekrar yetkili servise gönderip, durum tespit raporunu alabilirseniz (cihazda hata olmadığına dair) Tüketici hakem heyetine başvurup cihaz değişimi veya ücret iadesi isteyebilirsiniz. THH sürecine ilişkin bu forumda veya internette araştırıp hangi bilgi ve belgelerin gerekeceğini...
  7. acemimerakli

Rehber Quallcom İşlemci Cihazlarda VoLte-VoWifi PDC programı ile etkinleştirme

diag port açılmamış olabilir veya cihazın usb sürücüleri bilgisayarınızda yüklü olmayabilir
  8. acemimerakli

Rehber *Yeni Yöntem Eklendi - 15 Ağustos 2020* MIUI VoWiFi-VoLTE Çalıştırma Rehberi(Root Gerektirmez)[Tüm Cihazlar]

hattınızın volte hizmetini operatör üzerinden açtırmışmıydınız? Telefonda vowifi açık olsa bile hattın volte-vowifi hizmetinin operatör tarafından açık olması gerekiyor
  9. acemimerakli

pdc programında gelen operatörleri tektek deneyin, işaretlediğiniz operatörün kodları ile TürkTelekom'un ki uymamış. Bende de daha önce kullandığım h3k opetörü andorid 11 de işe yaramadı. Vodafone İndia'yı seçtim çalıştı. (Turkcell) Overseas'ta denemeyin çalışmaz.
  10. acemimerakli

Soru Taahhüt

taahhüdün bittiğin son ayın herhangi bir gününde çıkarsanız herhangi bir ceza çıkmaması gerekir. Çünkü sizden o aya ait ücretin tamamını alacaktır.
  11. acemimerakli

oneplus 6 da android 11 güncellemesi aldı. By.TRabZonLu™ üstadın ilk postta anlatttığı şekilde işlemi yaptım. Volte/vowifi aktif hale geldi. Kendisine teşekkür ediyorum, emeğine sağlık.
  12. acemimerakli

Rehber *Yeni Yöntem Eklendi - 15 Ağustos 2020* MIUI VoWiFi-VoLTE Çalıştırma Rehberi(Root Gerektirmez)[Tüm Cihazlar]

(telefonunuza ve/veya kullandığınız roma bağlı olarak farklılıklar olabilir.) telefonunuzun ayarlar kısmına girip arama kısmına durum çubuğu yazın. orada durum çubuğunda gösterilecek programlar/ düğmeler vb. isimli kısma girip oradaki listeye bakın. sim kart, bluetooth, wifi vb. programların...
  13. acemimerakli

durum çubuğu ayarlarında vowifi işaretli olmayabilir, tıklarsanız geleceğini düşünüyorum.
  14. acemimerakli

telefonla arama yaparken arama çubuğundaki şebeke işareti 4g'den(lte) 3g'ye (H+) düşüyor mu? Düşmüyorsa volte'niz açıktır.
  15. acemimerakli

volte işareti açık olmama ihtimali var mı? Çünkü Volte olmazsa Vowifi işareti de çıkmaz diye biliyorum. Ayarlar-Ekran-durum çubuğu- simge yöneticisi kısmına girip "volte" işaretinin açık olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.
Üst Alt