acelik38 kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Mi 5s telefon açıkken şarj olmuyor!!!

cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. bugün telefoncuya gösterdim. Şarj soketi bozuktur bırak değişelim dedi ama güvenemedim. Rom kaynaklı olduğunu düşünüyorsanız mi 5s e kolay bir şekilde kurabileceğim stabil ve kolay kurulumlu bir rom ve yöntem var mı acaba?
  2. A

Yardım Mi 5s telefon açıkken şarj olmuyor!!!

Merhaba arkadaşlar, Mi 5s telefonum açıkken şarj olmuyor. Şarj olması için bütün şarjın bitip telefonun kapanması gerekiyor. O zaman şarj oluyor ancak şarjdan çıkarınca tekrar şarj olmuyor. Çözümü konusunda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. (Farklı şarj aletlerini denedim, Cache temizliği ve...
  3. A

Soru global romda bootloader acılmıyor

arkadaşlar merhaba doğru yerde sormadığımı biliyorum ama forumda bulamadım. Romlarda "magmıed" "global" falan yazıyor bunlar nedir? bir de mi 5s için miui 9 güncellemesindeki Fastboot 1439M ve Recovery 1244M farkı nedir?
  4. A

Yardım Mi 5s Wifi Direct Sorunu

Arkadaşlar merhaba. Mi 5s de wifi direct yok mu? Ben mi bulamadım ayarlardan. İlla mi drop mu kullanmam lazım. Karşı telefonda da mi drop yok dosya atamıyorum.
  5. A

Yardım Mi 5s için Kulaklık Önerisi

teşekkürler arkadaşlar.
  6. A

Yardım Mi 5s için Kulaklık Önerisi

arkadaşlar merhaba. Doğru yere konuyu açtığımı ümit ederek yardımlarınızı talep ediyorum. Mi 5s cihazım için kulaklık almak istiyorum. F/P ürünü önerebileceğiniz kulaklıklar var mı? Xiaomi marka kulaklıkların hangisini kullanıyorsunuz? Konuşma ve müzik dinlemeyi sıkça kullanan biriyim. Şimdiden...
  7. A

Yardım Mi5s adım sayar

düzeltme: arkadaşlar Lifelog'da bir süre sonra adım saymayı bıraktı. Programı kaldırdım. Bilginize
  8. A

Yardım Mi5s adım sayar

herhangi ek bir ayar yapmadım hocam. Uygulamayı indirip Z2'de ki google hesabımda oturum açtım.
  9. A

Yardım Mi5s adım sayar

arkadaşlar Sony Mobile'ın "Lifelog" uygulaması var. Play store üzerinde 4.1 puanlı renkli kalp simgeli. Daha Xperia Z2'de bunu kullanıyordum. Çok memnundum. Mi 5s'de de stabil çalışıyor.
  10. A

Rehber Teknosasa mi 6 satışta

Fiyat çok şişmiş.
Üst Alt