acaryasar2700 kullanıcısının son içeriği

1. acaryasar2700

Yardım Realme GT 2 model 3311 Bootloader kilit açma

Merhabalar, realma GT 2 model 3311 için bootloader kilidi açık aosp rom kurmak istiyorum, yabancı sitelerden emin olmadığım için buradan bilgili ustalar yardımcı olursa sevinirim. Şuan kullandığım sürüm android 13
  2. acaryasar2700

Soru Mi9T/K20 Mart 2022 hangi rom kullanılır?

Evet 5 buçuk saat az ama şu yönden düşün, uzun süre bekleme süresi vermiş. Şahsen bana uzun süre bekleme ile 5 saat verse de kabulumdur. Ekran süresi ne kadar çok olursa olsun eğer telefon boştayken şarj tüketiyorsa olmaz🙃 1674033064 Çok zorlar ve parlaklığı kısık şekilde sadece film vs. Hafif...
  3. acaryasar2700

Soru Mi9T/K20 Mart 2022 hangi rom kullanılır?

Çok güzel süre almışsınız, rom linki var mı rica etsem
  4. acaryasar2700

Rehber Redmi Note 8 UNBRİCK (Yetkili Hesap Olmadan)

hocam sahara fail hatası veriyor
  5. acaryasar2700

Mod China romu %98 türkçe yapma !!

Mi 10T Çin romu 13.0.1.7 için çalışmadı
  6. acaryasar2700

Mod "Dinamik Yenileme Hızı" (Dfps) Deaktif etme! (Sabit Ekran Yenileme Hızı)

Bakmayın yeni üye olduğuma, az debeleşmedim bu forumda, kaç hesap kapatıldı.
  7. acaryasar2700

Twrp den advenced bölümünden r/w çalıştırdım, sonra dosyalardan kodu değiştirdim oldu hocam. Yardım için teşekkür ederim. Şuan akıcılık üst seviyeye çıktı.
  8. acaryasar2700

Endo 12.5.2 kullanıyorum, gerekli zip dosyasını verebilir misiniz?
  9. acaryasar2700

Hocam termuxdan yaptım, termuxdan kontrol ettiğim de False olarak görünüyor. Ama Vendordan Build.prop'u arattığımda 52-53. Satırda true yazıyor. Onu silip false yapıyorum. Sonra dosyayı kaydet dediğimde remount rw failed hatası veriyor. MT manager uygulaması kullanarak bu işlemleri yapmaya çalıştım.
  10. acaryasar2700

Yani video anlatım da olsa yapamayanlar için iyi olur. Yazı anlatımı güzel olmuş, ben 8. Madde de restart olan yeri göremedim sadece. Direk n yazdım diğer kodu yazdım. Exit dedim, telefonu yeniden başlattım. Doğru mu bilmiyorum
  11. acaryasar2700

Rom Mi 10T PRO / Mİ 10 T / K30S ULTRA Eu Haftalık Rom 20.12.9 Kurulum Rehberi ve İndirme Bağlantıları

Çok iyi anladım. Roota ihtiyacım yok. Şuan Endonezya son sürüm kullanıyorum, akıcılık olarak biraz takılmalar var. Greshan ve oneos denedim ama onlarda da Hz(fps) düşüşleri oluyor. Çok kararsız kaldım.
  12. acaryasar2700

Rom Mi 10T PRO / Mİ 10 T / K30S ULTRA Eu Haftalık Rom 20.12.9 Kurulum Rehberi ve İndirme Bağlantıları

Teşekkür ederim, çok hızlı cevap verdiniz:$ Bir soru daha sorabilir miyim? Pil ve performans yönünden bunu önerir misiniz? Önerdiğiniz bir rom var mı?
  13. acaryasar2700

Bu rom da şuan sıkıntı var mı? Bir de son güncel halini nerede bulabilirim?
Üst Alt