aburunsuz kullanıcısının son içeriği

1. A

MIUI 12 POCO X3 NFC - Endonezya Kararlı Rom V12.0.3.0.QJGIDXM İndirme Bağlantıları

Okudum eyvallah kardeşim ama inanın bu işlemleri daha önce yapmadığımiz için zor haliyle teşekkürler sağolun
  2. A

MIUI 12 POCO X3 NFC - Endonezya Kararlı Rom V12.0.3.0.QJGIDXM İndirme Bağlantıları

1616052830 1616052875 Şimdide bu şekilde hata verdi
  3. A

merhaba bu şekilde hata alıyorum anlayan arkadaş yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler Merhaba bu şekilde hata veriyor anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler
  4. A

MIUI 12 [Miui 12 Android 10]Redmi Note 8 Global Kararlı V12.0.1.0 QCOMIXM İndirme Bağlantısı

Cihaz twrp den nasıl yüklüyoruz instalden mi flasliyoruz?
  5. A

MIUI 12 Redmi Note 9 Pro (Joyeuse) Kararlı Endonezya Rom V12.0.2.0.QJZIDXM İndirme Bağlantısı

https://xiaomitools.com/xiaomitool-v2-kolay-kurulum-araci-2/ Bootklidi açacaksın ve manyak gibi saatler alıyorsunuz 1440 2220 bilmem ne gibi saatler yapacağınız su bu programı PC ye kurun kurduğunuz programı açın ve ayarlarına girin bölgeyi çin seçin daha sonra telefonun USB hata ayıklama açıp...
  6. A

MIUI 12 Redmi Note 9 Pro (Joyeuse) Kararlı Endonezya Rom V12.0.2.0.QJZIDXM İndirme Bağlantısı

https://xiaomitools.com/xiaomitool-v2-kolay-kurulum-araci-2/ Bootklidi açacaksın ve manyak gibi saatler alıyorsunuz 1440 2220 bilmem ne gibi saatler yapacağınız su bu programı PC ye kurun kurduğunuz programı açın ve ayarlarına girin bölgeyi çin seçin daha sonra telefonun USB hata ayıklama açıp...
  7. A

Ben güncelledim imei gitmedi yeterki fabrika ayarlarına dönmeyin
  8. A

cihazimd Cihazımda v11. V11. 0.3.0 var v12 yi indirdim cihaza ama güncelleme bölümünde rom dosyasını okutamiyorum yardım lütfen
  9. A

Merhaba cihaza otodan nasıl güncelleme yapabiliyoruz indirdiğim romu okutamadim bir türlü?
  10. A

İmei silinirmi cihazda şuanda v11 endonezya rom var
Üst Alt