aburaksen kullanıcısının son içeriği

1. aburaksen

Rom Mi ROOM 9.9.6 MIUI 10 FINAL Yayınlandı[Ota Desteği Eklendi]

Sizde de mevcut demekki bende telefon arıza yaptı diye suphelenmistim insaalah çözerler sonraki guncellemede
  2. aburaksen

Volteyi kapatıp denedim yine aynı sorun dev ediyoe bide arada android phone durduruldu hatası aliyorum
  3. aburaksen

Normal şekilde her hafta gelen güncellemeyi indirip twrpden kurup wipe yapıp kullaniyorum
  4. aburaksen

Merhabalar 9.9.3 son sürüm yükledim cihazım mi 6 biri ile görüşme yaptıktan sonra hat gidiyor 10 15 saniye sonra tekrar geliyor tüm görüşmelerde bu skeilde oluyor ve bu olay çok sinir bozucu hemen arama yapamıyorum bir görüşmeden sonra ve batarya performansı berbat son olarak ahize sesi çok fena...
  5. aburaksen

Sohbet WhatsApp medya

Merhabalar Telefonu sifirladim whatsapi yeniden kurdum sohbette yaklasik 5000 fotograf var ama buluttan geri yuklerken sadece yarışı yani benim gonderdiklerimi indirdi telefonuma ama karşı tarafın gonderdiklerini indirmedi girip tek tek indirmek gerekiyor her fotoğrafi indir seçeneği cikiyor...
  6. aburaksen

Mod Çağrı Günlüğü Renklendirme

parçalama yapıyorum ama hata alıyorum bir kismi çıkıyor bir kısmı çıkmıyor
  7. aburaksen

Mod Çağrı Günlüğü Renklendirme

üstad mi6 kullanıyorum mı room son versiyon beta ama contacts.apk nın içinde senin dediğin gibi yol klasör yok com/google var başka klasör yok
  8. aburaksen

Yardım Amazfit verge customdan stocka dönüş

merhabalar xda da verge için yayınlanmış olan customrom vardı hiç memnun kalmadım saat hiç stabil çalışmıyor her yeniden başladığında bir ayar değişiyor bende ilk aldığım stok hale dönmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim cihaz a1811
  9. aburaksen

Çözüldü pc baplantısı

aygıt yöneticisinden tüm driverlarını sildim pc yi yeniden başlattım oldu sorun kabloda değilmiş teşekkürler konu kilit
  10. aburaksen

Çözüldü pc baplantısı

yeni kablo mu alacağım şimdi ya bunların şarj cihazı komple ya
  11. aburaksen

Çözüldü pc baplantısı

kendi kablosu hocam daha 1 ay olmadı cihazı alalı
  12. aburaksen

Çözüldü pc baplantısı

amazfit verge yi pc ye bağlıyorum şarj oluyor ama pc de gidip geliyor birşey atıcam atamıyorum bağlantı geliyor gidiyor sınır oldum ya
  13. aburaksen

Bu yukarıdaki telefonu sifrele kisminda şifreli kısmı nasıl şifresini kaldirabilirim decrypto yapacağız yani format data yapip fasboot rom kurmama rağmen yinede burdaki şifreyi kaldiramadim bilgili konu hakkındaki hocalarimiza sesleniyorum custom rom kuramiyorum bir el atın su duruma nolur
  14. aburaksen

Denedim hocam yine olmadı o şekilde de şifreli kısmı düzeltmek gerek ama ne yaptıysam duzelmedi
Üst Alt