abuabu1221 kullanıcısının son içeriği

1. abuabu1221

Sohbet Yeniden Merhaba

Merhabalar, iyi forumlar. Yaklaşık 1 yıldır burada aktif değildim sınav vb. den dolayı. Sonunda geri dönmem mümkün oldu, çok özlemişim buraları ben yokken önemli birşeyler oldu mu acaba?
  2. abuabu1221

Soru Bir Uygulama Başlayınca Diğerini Otomatik Kapatma.

Merhabalar iyi forumlar. Telefonda bir uygugulamayı başlatınca başka bir uygulamanın çalışmasını durdurmak mümkün müdür?
  3. abuabu1221

Rehber MI 9 SE-MI 9 Lite için Yeni GCAM 7.0(Android 10)Rootsuz,BufferFixsiz Versiyon!

Bu versiyonda astrophotography var mı? Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. abuabu1221

MIUI 12 [MIUI 12] [20.7.13] [CLOSED CHINA] Beta [Gecelik]

Hayırlı olsun. Yarından itibaren miui 12'den miui 11'e dönüş konuları açılmaya başlanacaktır. Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. abuabu1221

Soru Mi Box S Bazı Sorular

Kullanmış olduğum model olan mi box s üzerinde 3.5mm Jack girişi bulunuyor. Sesi oradan almam mümkün mü? Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. abuabu1221

Soru Mi Box S Bazı Sorular

Merhabalar iyi forumlar. Mi Box S cihazımı sinema sistemine çevirmek istiyorum. Fakat birkaç sorum var. Cihazı projeksiyon bağladığımda sıkıntısız çalışır mı? Projeksiyonla kullanırken 5.1 ses sistemine nasıl bağlayabilirim? Her 5.1 ses sistemi çalışır mı? Ses sistemi Netflix'de sıkıntı yaratır...
  7. abuabu1221

Mod Mi Box S Stremio

Stremio'nun her versiyonu desteklemiyor ekte vermiş olduğum apkyı kurarsanız çalışacaktır. Stremio - Google Drive Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. abuabu1221

Çözüldü Netflix yüklenmiyor.

Denedim twrp kurulumunu fakat uygulama görünmüyor. 1587120026 Teşekkür ederim. En son atılan link üzerinden android 9 olanı kurdum düzeldi.
  9. abuabu1221

Xposed silersem düzelir mi? Başka modül kurmama gerek var mı?
  10. abuabu1221

Evet.
  11. abuabu1221

Merhabalar iyi forumlar. Telefonum normalde safetynet kontrolünden geçiyordu ve netflix yükleniyordu. Bu gün netflix yanlışlıkla sildim ve geri hiçbir şekilde yükleyemiyorum. Xposed kurdum. Busyboz kurulu. Masik rom. Android 10. Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. abuabu1221

Sohbet Sakatlandım.

Çok teşekkür ederim Hocalarım. Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. abuabu1221

Sohbet Sakatlandım.

Teşekkür ediyorum. Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. abuabu1221

Sohbet Sakatlandım.

Teşekkür ederim. Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. abuabu1221

Sohbet Sakatlandım.

İçinde kaldı. Üstüne basmamam için. Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt