abraxas245 kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Rom sonrası cihaz açılmıyor.

Yardımcı olabilecek kimse yok mu ?
  2. A

Bilgisayarda cihaz gözükmüyor hocam .
  3. A

mi logosunda kalıyor . mi logosu hemen kaybolup batarya doluluk oranı gözüküyor . hiç ilerleyemedimm.
  4. A

Merhabalar telefona başarılı bir şekilde rom yükledikten sonra , androidi başlatmak için şifrenizi girin dedi. Şifreyi bilmediğimden cihazı wipalayıp yeniden başlatmak istedim fakat cihaz artık açılmıyor. Ne yapabilirim ? Teşekkürler
  5. A

Yardım Xiaomi Mi 5 telefonum kendini sürekli yeniden başlatıyor.

40-60 sn arasında belki de biraz daha azdır. 20-30 saniye gibi .
  6. A

Güç tuşu görünürde takılı durmuyor hocam . Fastboot monunda da reboot yapıp tekrar açılış ekranına dönüyor .
  7. A

Hocam telefon 10 snde bir kendini resetlediği için telefonla herhangi bir işlem yapamamaktayım . 1544903004 Batarya bağlantısını takıp çıkardım farklı bir durumla karşılaşmadım .
  8. A

Cihaz unlocked durumda hocam . En son gelen güncellemeyi almıştım fakat tam olarak sürüm ismini bilmiyorum . 10.1 gibi bir şeydi sanırımm. Cihaz sürekli baştan başlatıldığından herhangi işlem yapabilecegim bir ekrana geçiş yapamamaktayım
  9. A

Arkadaşlar herkese merhaba Xiaomi Mi 5 telefonum açılışta kendisine sürekli reset atıyor. Sanki güç tuşu basılı kalmış gibi. Telefon açılırken siyah ekranda Mi android yazısı gedikten sonra tekrar yeniden başlatıyor. Ne yapabilirim ?
Üst Alt