abkr23 kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım YouTube vanced

Selamlar mi 10t lite telefonuma eu rom un son stabil sürümünü yükledim android 12 tabanlı. YouTube vanced yüklemek istediğimde yükleme kullanıcı tarafından iptal edildi diye hata veriyor. Mıuı optimizasyonundandır diye düşündüm fakat kapatamadım. Sorunu çözebilecek biri varmı acaba kardeşler
  2. A

Yardım Mi 9t ekranı kırıldı verilerimi nasıl kurtarabilirim

Telefonumun ekranı kırıldı fakat telefon halen çalışıyor. Alarm çalıyor arama alıyor sadece görüntü yok. Bu şekildeyken içindeki verileri nasıl alabilirim. Ekran olmadığı için usb veri aktarımını seçemiyorum. Yardımcı olabilecek varmı
  3. A

Yardım Mi 9t LCD ekran değişimi

Merhaba cihazış düşte ekranı kırıldı şuan görüntü gelmiyor fakat telefon çalıyor yani ekran hariç sağlam. Orijinal ekran değişimi yapıyormusunuz
  4. A

Soru Mi 10t lite custoom rom yükleme hatası

Olmadı hocam. Farklı custom romlar da denedim yine aynı sorun. Twrp ile wip yapıp romu flaslıyorum hatamı yapıyorum acaba bir yerlerde
  5. A

Evet hocam onuda yaptım fakat yine acılmadı
  6. A

Merhaba dostlar, mi 10t lite cihazıma custoom rom yüklemeye çalışıyorum. Twrp yükleyip wip işlemlerini yapıp sonra indirdiğim romu cihaza atıp twrp ile hatasız yüklüyorum sonra cihazı yeniden başlattığımda mi recowery e atıyor kendini ve acılmıyor. Eu rom ve mi Globe rom ikisinde de aynı sorunu...
  7. A

İpucu Tüm Xiaomi Telefonların QCN Yedek Dosyaları

note8eng.rar dosyasını indir - download bu dene hocam
  8. A

Hocam mi 10t lite için bu attığınız qcn değil mi
  9. A

Hocam mi 10t lite qcn dosyası lazım elinizde varmı yada site onerebilirmisiniz
  10. A

Yardım Mi 10t lite qcn lazim

Telefona işlem yaparken qcn yedeği almadım şuan çekiyor gibi duruyor ama arama vs yapmıyor. Orijinal qcn paylaşabilecek biri varmı dostlar
  11. A

Yardım Wipe reset yaptim IMEI gitti

Yedek yok hocam, önceki Roma dönsem gelmez mi yine
  12. A

Yardım Wipe reset yaptim IMEI gitti

Merhaba mi 9t cihazıma MIUI 12.0.7.0 güncellemesi yaptiktan sonra twrp silinmiş farkında olmadan telefonun normal uygulamasindan wipe reset yaptim IMEI yok şuanda. Eski durumuna nasıl getirebilirim geri yükleme durumu varmı acaba
  13. A

Yardım Poco X2 bant sorunu

Hocalarım merhaba. Poco X2 cihazını geçen hafta aldım. Cihaz 4.5g ağında iken full çekiyor görünüyor ama arayanlar ulaşamıyor. Çözüm yolu bilen varmı acaba
  14. A

Yardım Mi10T-Poco X2-Redmi K30

Hocam peki mi 10t romları kurulabiliyor mu, yanlış yazmışım üstte
  15. A

Yardım Mi10T-Poco X2-Redmi K30

Hocalarım merhaba. Geçenlerde poco X2 isimli bir telefon aldım yurt dışı cihazı ve IMEI repair işlemi yapıldı. Satıcı bana cihazın K30 olduğunu söyledi, cihazın ayarlar kısmında poco X2 yazıyor. Bu cihaza redmi K30 global romlarını kurabilirmiyim, şuan içinde hindistan romu yüklü
Üst Alt