abecikostik kullanıcısının son içeriği

1. abecikostik

Çözüldü Mi 9 SE ahize sesi çok kısık

1 ayı geçkin ahize sesi kısıktı temizlemeye çalıştım fakat hiç bir sonuç alamadım öyle forumda geziyordum bu konuyu gördüm 10 saniye mi almadı ahizeyi temizlemek ses mük oldu sanki hoparlör gibi teşekkür ederim. Cihaz Mi8
  2. abecikostik

Yardım Mi 8 anlamadığım bir sorun

İyi geceler son günlerde ekranı kapatmaya çalıştığım zaman ekran birden bembeyaz oluyor ve ortam ekranına geçiyor bu beyaz ışık sorunu ara sıra instada da oluyordu ne olduğunu bilen var mı
  3. abecikostik

Yardım Mi Band 4 Ekran açılmıyor

spor modlarında da donuyor 3 saniye sayıyor sonra ekran gidiyor 1572983913 onu nasıl yapacağım 1572984048 iade süreci başlattım iade edip yenisini istesem nasıl olur
  4. abecikostik

ben mi fitten şarjını bitirdim de başka sorun buldum nabız ölçmüyor ölçmeye çalıştığımda ekran gidiyor ve mi fit ile bağlantısı kesiliyor 1572983365 mi fitten sürekli nabız ölç yaptığım zaman da ekran gidiyor ve bağlantı kesiliyor. 1572983410 diğer insanlarda alttaki sensörler yanıp sönüyor...
  5. abecikostik

Mi band 4 üm bugün geldi ve çalışıyordu şarj ettim ve telefonla bağladım sonra temasını değiştiriyordum ve ekran birden gitti bir daha gelmedi mi fitte bağlı gözüküyor ama ekran gelmiyor şarja takıyorum yine ekran gelmiyor çözümü var mı lütfen yardım edin daha bugün aldım
  6. abecikostik

Uygulama Mi8 Google Kamera

https://f.celsoazevedo.com/file/cfiles/gcm1/PleasureGlow_6.2.030.apk Eve mıuı severler böyle bir şey buldum daha 10 gün önce çıkmış deneyip sizlerle paylaşacağım ve PerceptionGalaxy ile farklarını söyleyeceğim.
  7. abecikostik

Uygulama Google Camera + AR Sticker

ar sticker linki kırık hocam
  8. abecikostik

Soru Antutu puanı

ben antutuyu ilk indirdiğimde 296 bin aldım 1 ay sonra tekrar test yaptım 295 bin oldu aynı cihaz olmasına rağmen böyle farklar olması gerçekten ilginç.
  9. abecikostik

Uygulama Gcam oyun alanı hatası

Hocam arcore yüklü zaten , playground çalışıyordu bugüne kadar. 1561033489
  10. abecikostik

Uygulama Gcam oyun alanı hatası

İyi günler arkadaşlar Google kameraya oyun alanı kurdum ama oyun alanına girmeye çalıştığım zaman bu hatayı veriyior çözümünü bilen var mı? 1561031324 Daha düne kadar rahat bir şekilde kullanabiliyordum ama bugün giremiyorum.
  11. abecikostik

Rom 10.3.1 Güncellemesi

Hocam nasıl yüklediniz bı anlatır mısınız.
  12. abecikostik

Rom 10.3.1 Güncellemesi

10.3.1 Güncellemesi bana halen gelmedi.Ne zaman gelir bilenler varsa bide kullananan varsa bi bakabilir mi Mİ8 kullanıyorum
  13. abecikostik

Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.3.1.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Umarım güncelleme en kısa zamanda gelir.Gelirse ekte belirtirim.
  14. abecikostik

Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.3.1.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Bende de aynı hata var mecburen otadan bekliyecez güncellemeyi. 1555704260 He bu 10.2.3.0 sürümü,sizin şuan ki güncel sürümünüz nedir.Otadan en son sürümü kullandığınıza emin olun ve tekrardan deneyin.
  15. abecikostik

Çözüldü Mİ8 Telefonumda 60 fps modları yok

Evet şuanda 10.2.3.0 kullanıyorum herkes betadan memnun bende mi geçsem diyorum
Üst Alt