Abdullahbnrc kullanıcısının son içeriği

1. Abdullahbnrc

Soru Mi Max 2'ye güncelleme ne zaman gelir?

Hemen hemen aynı hocam fazla etkisi olmamış. MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Abdullahbnrc

Bunu mu diyorsunuz hocam. MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Abdullahbnrc

Hocam dünden beri böyle daha batarya %41 sürekli oyundayım hafta sonları bide parlaklık sona doğru. MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Abdullahbnrc

Rica ederim biraz beklersiniz bir kaç gün içinde size de gelecektir mutlaka parça parça dağıtıldığı için geç geliyor. MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Abdullahbnrc

Öncelikle gelen güncellemeden memnunum baya geliştirmeler hata düzeltmeleri ve en önemlisi ram kullanımı çok iyi olmuş 2.1 boş ram kullanımı önceki sürüm de 1.6 1.8 arasın daydı bildirimler felan çok iyi olmuş özellikle WhatsApp 2 parmakla aşağı indirerek cevapla seçeneği geliyordu şimdi msj...
  6. Abdullahbnrc

Yenilikler böyle. MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Abdullahbnrc

Yenilikler de öyle yazıyor ama Android de belki de geliştirme yapıldı. MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Abdullahbnrc

Android 7.1.1 olmuş bide. MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Abdullahbnrc

Bugün yarın size de gelecektir mutlaka sadece beklemeniz yeterli. MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Abdullahbnrc

Öncelikle merhaba bende mi max 2 kullanıyorum güncelleme geldi güncelledim sorun yok bildirimler vs. Herşeyi güzel olmuş beğendim daha da gelişeceğine inanıyorum. MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Abdullahbnrc

Yardım WhatsApp bildirim hataları

Öncelikle merhaba WhatsApp bildirimleri 5 veya 10 dk ya bir geliyor İnternet kapalı olsa dahi ama bir türlü çözüm yolu bulamadım önceden böyle birşey yoktu gelen güncellemeyle oldu sanırım. Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler
  12. Abdullahbnrc

Yardım Hoparlör ve mikrofon testi yok.

Hocam bir de bende WhatsApp sorunu var mesaj bildirimleri 5 veya 10 dakikaya bir geliyor İnternet kapalı olsa dahi bir türlü çözüm yolu bulamadım.gelen mesajlar sürekli geliyor önceden böyle birşey yoktu ama sonradan oldu.
  13. Abdullahbnrc

O zaman bana öyle geldi :) yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim
  14. Abdullahbnrc

Sesi yükseğe alıp denedim benim asıl sorunum müzik çalarken üst hoparlör ile alt hoparlör den eşit miktarda ses gelmiyor bu durum normal mi yoksa bi sıkıntı mı var
  15. Abdullahbnrc

Test ettim hocam sorun yok çalışıyor fakat ses az gelir gibi oldu gelen güncellemeyle oldu sanırım.
Üst Alt