Abdulkadir Şencan kullanıcısının son içeriği

1. A

Çözüldü eu rom yükleyemiyorum

Hocam pixel exp. romdam stock roma geçerken ben de benzer bir sorun yaşamıştım. Twrpden stock rom attığında cihaz boot ekranında kalıyordu. Eu romdan geçişte de aynı sorunu yaşıyordum. Sorunu düzeltmeyi ise romu flashladıktan sonra lazy flasher flashlamak ile halletmiştim. İsterseniz bir...
  2. A

Soru Xiaomi Mi Max 2 Pixel Experience Rom Hızlı Şarj Desteği Hakkında

Hocam romu tekrar kurduğumda herhangi bir sorun yoktu. Şarj süresi de gayet iyiydi. Galiba rom insanlarla kafa bulmayı seviyor.
  3. A

Soru (soru) Mi max 4

Mi Max ve Max 2'nin çıkış ayları Mayıs-Haziran, Mi Max 3 ise 2018 Temmuzda duyurulup, Eylül gibi çıkmış. Mi Max 4 için tarih tahmin edecek olursak bu yılın Ağustos-Eylül ya da en geç Ekim aylarında piyasaya sürülmesi kuvvetle muhtemel diye düşünüyorum.
  4. A

Tncy aslında haklısınız hocam multi rom denemiştim aşırı ısınma sorunu yaşadım. Telefonu aldığım ilk zamanlarda da ısınma sorunu yaşamıştım. Romun o sürümündeki bir sıkıntıdan kaynaklı galiba.
  5. A

cohci52 nigzes1907 hocam açıkçası beni şaşırtan bir diğer şey pixel experience romda -ki bu rom resmi Mi Max 2 romlarından biri- hızlı şarjın olmayıp unofficial lineageos 16' da hızlı şarj desteğinin olması. Bir geliştirici neden resmi olarak rom ürettiği bir cihaz için hızlı şarj desteği...
  6. A

Rom telefonumda yüklü olmadığı için denemem imkansız malesef.
  7. A

Esenlikler arkadaşlar. Mi Max 2 telefonuma birkaç hafta önce pixel experience rom kurdum. (Şuanda miui 9.5 yüklü) Romu kurduğunda herşey gayet güzeldi fakat telefonu gece şarja takıp sabah uyandığımda (takribi 4-5 saat) şarjın %40'lardan %75'lere geldiğini gördüm. Romda hızlı şarj desteği yok...
  8. A

Sohbet Xiaomi Mi Max 2 Global Rom Rootlu Uygulamaların Çalışmaması

Çoook geç yanıt verdiğim için özür dilerim busybox tekrar indirmeden kastettiğim uygulamaya girerken yaptığı indirmelerdi hocam. Aslında pek sorun oluşturmuyor ama telefonu yeniden başlatınca system app remover ve adaway'in doğru çalışması için busybox'a girmem ve verlerin inmesini beklemem...
  9. A

Fakat telefonu yeniden başlattıktan sonra busyboxta tekrar indirme yapmadan system app remover uygulama kaldırmıyor bu normal midir? 1535835686 Size de iyi forumlar hocam yukarıdaki konu hakkında da bilgilendirirseniz sevinirim
  10. A

Hocam busybox yükleyince sorun ortadan kalktı ama uygulama kalkmasına rağmen ana ekranda ikonu hala duruyor. Bunu gizlemenin ya da kaldırmanın bir yolu var mı? Google Duo'yu kaldırdıktan sonra aldığım hata ektedir. 1535835092 Telefonu yeniden başlatınca sorun düzeldi. Adaway da iş görür...
  11. A

Twrp 3.2.1.0 oxygen ile yükledim. Supersu versiyonu v2.82-201705271822 ve ardından bootloop olmasını engellemek için no verity opt encrypt 5.2'yi flashladım.
  12. A

Hocam rootlama işlemini supersu ile gerçekleştirdim.
  13. A

Cihazımı rootladıktan sonra adaway ve system app remover uygulamasını kurdum. Fakat her iki uygulamada da sorun çıktı. Gerekli root iznini vermeme rağmen adaway reklamları engellemezken system app remover ise Tarayıcı, Google Duo, Google Fotoğraflar gibi uygulamaları kaldırmadı. Bunun sebebi...
Üst Alt