aaykal kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Mi 11T Pil sorunu

Merhaba arkadaşlar spot xiamiler için kapandıktan sonra ikinci sim aktifleştirme işlemeli mi mümkün mü....
  2. A

İpucu Mi 10 Lite Zoom - Kullanıcı Yorumları

Ama şuan dikkat et 50x zoom normal mi 10 lite ta çalışmıyor
  3. A

Rom Mi10 Lite Zoom - XiaomiEu Android 12 MIUI 13

uptade dosyasını nasıl yüklemek gerekiyor ...
  4. A

İpucu MiFlash Tool Hatalar ve çözümleri

Ben indirdiğim dosyada .fasboot.zip olarak iniyor bunu tgz olarak nasıl değiştirilir yardımcı olabilirsiniz bite miflash Türkçe de sürücü yüklenmiyor....
  5. A

Rehber 64 Bit MiFlash

fastboot.zip ile biten rom dosyası yüklenir mi ? ila tgz olması gerkiyorsa bunu dosyayı nasıl tgz veya zg yapabilrim ?
  6. A

Rom Mi10 Lite Zoom - XiaomiEu Android 12 MIUI 13

bu işlemi bilgisayarda mı yapalım ? başka ek bir program gereklimi kurulum için?
  7. A

Uygulama Mi Flash [ Türkçe ] ve Fastboot Rom Kurulumu

ben talimatları aynen yerine getirdim ama mi 10 lite zoom MIUI13 sürümünü fastboot.zip olarak buldum tgz değildi nasıl tgz dönüştüreceğimi de bilmiyorum ikincisi Türkçe flash da indirdim ama sürücüleri güncellenmedi lütfen bu iki konuda bana yardımcı olur musunuz
  8. A

Uygulama Mi Flash [ Türkçe ] ve Fastboot Rom Kurulumu

Lütfen yardımcı olur musunuz yazılanları aynen yaptım ama flash sürücüleri güncellenmedi ve lütfen bilen biri bana MIUI 13 sürümü nu nasil tgz olur veya zip olarak nasıl yüklenir söylesin
  9. A

İpucu MiFlash Tool Hatalar ve çözümleri

lütfen bana bunu nasıl yapılır öğretin veya gösterin bende 10 lite zoom var ve global sürüm 13 tgz olarak bulamıyorum zip olarak var ve flash ta bunu görmuyor.....
  10. A

Recovery Xiaomi Mi 10 Lite Zoom - Twrp 3.3.1-0625 Tek Tuş Yükleme Aracı

1652375736 çok teşekkür ederim
Üst Alt