Aaydas kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım MIUI 12

Arkadaşlar merhabalar ben stabil indirdim ama kuramadım beklersem tahmini olarak telefona ne zaman güncelleme gelir
  2. A

Yardım Mi9 IMEI

Eyvallah krall cansın 1590101201 Eyvallah abicim cansin
  3. A

Yardım Mi9 IMEI

Benim anlatmak istediğim şu yani rahatlıkla telefonuma mi 12 sürümü gelirmi
  4. A

Yardım Mi9 IMEI

Arkadaşlar merhabalar cihazıma bugün IMEI attırdım acaba herhangi bir güncelleme sorunu yasarmiyim birde cihazım sıfırlandığı için fotoğraflarım yok nasıl geri kurtara bilirim
  5. A

Yardım IMEI

Telefona IMEIl attıktan sonra sıfırlanmış ve uygulamaları sadece APK olarak indirebiliiyoruz nasıl eski haline gelir güncelleme yapabilirmiiyim??
  6. A

Yardım Kendi kendine kapanıp açılma

Nedeni nedir acaba henüz 3 aylık bir cihaz
  7. A

1570964604 Hayır hocam global rom olarak gelmisti zaten
  8. A

2 gündür donuyor ve kendini yeniden başlatıyor genellikle Netflix açıkken oluyor bu durum sebebi nedir bir kaç kere daha oldu yeni bir cihaz henüz 3 aylık
  9. A

Yardım Wifi

Bağlı olduğum wifi arada sırada kendiliğinden bağlantıyı koparıyor yeninden baslatmandan da gelmiyor yardım edebilir misiniz
  10. A

Soru Mi9 kapanma

Telefonum henüz bir buçuk aylık ilk defa kendi kendine açılıp kapandı bir sıkıntı varmıdır acaba
  11. A

Soru Mi9 sarj

Benimki de bazen çok hızlı boşalıyor güne 7 8 gibi başlayıp belli Aralıklarla kullandığım zaman saat21 e kadar götürdüğünü biliyorum yeni bir cihaz henüz 24 günlük bakalım
  12. A

Soru Mi9 sarj

Çok teşekkürler hocam
  13. A

Soru Mi9 sarj

Telefon sarjdayken YouTube veya Netflix gibi uygulamalari kullansam bataryaya herhangi bir sıkıntı yaratır mı birde harika bilinmedik özelliklerini açıklayın :))
  14. A

Yardım Ekran kilidi

Ekran kilindindeki çince gün yazısını nasıl Türkçeye cevirebilirim??
  15. A

Çözüldü Samsung Şarj Aleti Sorun Yapar mı?

Mi 9 u Samsung hızlı şarjla şarj etsem bir sıkıntı olurmu???
Üst Alt