A_R_K kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Mi robot vacuum yan fırça arızası

Robot süpürgenin yan fırçası çalışmıyor. Sürekli de hata mesajı yolluyor resetleyin diye. Resetledikten sonra üç beş saniye çalışıp tekrar arıza veriyor. Kalıcı çözüm bilen var mı acaba?
  2. A

Diğer İkinci Alan Şifremi Unuttum

Sorunu çözebilen oldu mu acaba?
  3. A

Yardım Mi 9T ses kısılması

Kulaklığı takınca örneğin son ses açıyorum, telefon tamamen kısıyor. Tekrar açıyorum yine kısılıyor. Ben kulaklık sorunlu diye düşünmüştüm aynı model 2 kulaklığım var birinde yapıyor birinde yapmıyordu, şimdi iki kulaklıkla da aynı sorunu yaşıyorum.
  4. A

Yardım Mi 9T ses kısılması

Selamlar, mi9t kulaklık takınca telefonun sesi kendiliğinden en sona kadar kısılıyor. 2 farklı kulaklıkla da aynı şey oldu, kulaklıkların sağlam olduğunu biliyorum. Acaba sorun Jack girişinde mi yoksa yazılımsal mı daha önce bunu çözen oldu mu acaba.
  5. A

Yardım navigasyon tuşlarının yerini değiştirme

teşekkürler tuşu hallettim. uygulama çekmecesi için başka bir yol var mı?
  6. A

Yardım navigasyon tuşlarının yerini değiştirme

merhaba, cihazı yeni güncelledim global 11.05 oldu, format attım, sistem uygulamaları güncellendi ancak hem uygulama çekmecesi hem de tuşların yerini değiştirme ayarları kayboldu. herhangi bir şey kurmadan bunu düzeltmek mümkün mü? forumu arayın denilmesin orada tarif edilen menü yok benim...
  7. A

Yardım Uygulamalar kendiliğinden kapanıyor

Merhaba, mi9 t WhatsApp, Yemeksepeti, sahibinden Netflix uygulamaları aktif kullanırken çat diye kapanıyor, Chrome sürekli hata veriyor. Arka planda değil normal kullanımda. Bu kadar sorunlu bir cihaz daha görmedim bir ayda kendinden soğuttu. Yapacak bir şey var mı buna? 11.0.1 güncellemesi...
  8. A

Soru Saf Android mi MIUI mı?

Güncellemeyi şarj meselesi yüzünden yapmadım. 10.5 11 saat ekran süresi alıyorum oyunsuz şu an 6 7 seviyesine inmesini tercih etmem açıkçası. İşte cihaz bu süreleri verebiliyorken yazılımın düzgün olmaması nedeniyle sorun çıkarması kötü olan.
  9. A

Yardım Mi9 t titreşiyor

Hayır kapalı, konumu da kapalı tutuyorum lazım olmadıkça sadece senkronizasyon açık
  10. A

Yardım Mi9 t titreşiyor

Mi 9 t cihazımda miui10 kurulu Whatsap insta Netflix, ofis ve banka uygulamaları hariç yabancı bir uygulama da yok ancak telefon ekran kapalı halde dururken bildirim varmış gibi kısa şwkilde titriyor, özellikle şarjdayken ancak hiçbir bildirim mesaj mail vb olmuyor. Neden kaynaklı olabilir acaba?
  11. A

Soru Saf Android mi MIUI mı?

Yukarıda beklenti demişsiniz arkadaşlar ama bir zahmet 3 bin lira verdiğim cihaz kendi yazılımıyla sorunsuz çalışsın güncellemeden sonra hata vermesin başka işlerle uğraştırmasın, rom vs peşinde koşmadan maksimum verimle çalışsın. Mi9t miui10 kullanıyorum, Instagram'da bildirim sorunu, netflixte...
  12. A

Yardım Android auto

Merhaba. Mi9t kullanıyorum android 10 güncellemesi yapmadım şarj durumundan dolayı. Sorum şu: android 10la gömülü gelen android auto programını hiçbir APK kurmadan araca bağlayıp çalıştırmak mümkün mü, yoksa yine APK kurmak veya başka bir APK ile uğraşmak gerekecek mi?
  13. A

Soru Telefonu almadan önce...

Mi 9t kullanıyorum 1 aydır, önceki cihazım mate9 da tamirden geldi yaklaşık 4 yıllık cihaz. Mi9t güncelleme yapmadım zira 10 buçuk saat ekran süresi alıyorum YouTube+netflixle bunu kaybetmek istemedim. Cihaza gelirsek donanım olarak gayet iyi ekran çok güzel, kamerası sizi üzer özellikle...
Üst Alt