_serhatgokce kullanıcısının son içeriği

1. _serhatgokce

Rom Mi Note 10 Lite RiceDroid 9.0 AOSP Custom Rom / Android 13

utkurei19 yeni romlar gelmiyor mu artık
  2. _serhatgokce

https://androidhq254.blogspot.com/2023/02/ricedroid-v102-for-mi-note-10-lite.html
  3. _serhatgokce

Yardım TWRP uçuyor lineageos kurulum tamamlanmıyor

Android 13 uyumlu bir twrp mı kullanıyorsun. Ben o önemli diye biliyorum daha önce benim de başıma geldi o şekilde çözdüm.
  4. _serhatgokce

Soru Mi Note 10 Lite cihazımıza miui14 gelir mi?

Evolution x kullanıyorum şuanda sizce geçmeye değer mi
  5. _serhatgokce

Soru Mi Note 10 Lite cihazımıza miui14 gelir mi?

Merhabalar, uzun zamandır farklı romlar deniyorum ama bu durumdan sıkılmaya başladım. Aklımda bir soru var, acaba bizim cihaza da offical ya da unoffical olarak miui 14 gelir mi ilerleyen dönemlerde. Bir de miui mint isimli bir rom çok dikkatimi çekiyor ama bizim cihaz için uyumlu değil sanırım...
  6. _serhatgokce

Rom Miui°Mint Joyeuse MIUI 13 | Android 12

bu rom mi note 10 lite yani toco için çıkar mı bilginiz var mı?
  7. _serhatgokce

Rom Mi Note 10 Lite LineageOS 20 AOSP Custom Rom / Android 13

Romu kullandınız mı, nasıl bir rom ?
  8. _serhatgokce

Bu taktikle sorun bende de çözüldü çok sağol. Şimdi tek sorun aod onun da çzümünü bulursam her şey okey olucak 1673981281 cherish rom nasıl hocam artısı eksisi var mı rice'a göre
  9. _serhatgokce

Beni çok rahatsız etti ve bıraktım aod kullanmayı ve olay store için denedim ama işe yaramadı maalesef
  10. _serhatgokce

Ben de çok memnundum bu zamana kullandığım açık ara en iyi romdu ama şimdi sıkıntı
  11. _serhatgokce

Bende de bu gün başladı uygulamaların açılmama sorunu ne yapacağımı düşünmeye başladım 1673635313 Cherish os'a geçmeyi düşünmeye başladım
  12. _serhatgokce

Romu yükledim ve aktif olarak 3 gündür kullanıyorum. Bana göre ricedroid bizim cihaz için en iyi rom. Romun bu sürümünde karşılaştığım tek sorun aod açık olduğu zaman 3 4 dk aralıklarla ekran tamamen beyaz bir şekilde yanıyor ve geri normale dönüyor o yüzden aod kapalı kullanıyorum
  13. _serhatgokce

Soru Always on Display arıyorum.

Telefonum mi note 10 lite ve cihazımda ricedroid romunu kullanıyorum. Amoled ekranlı bir telefon olduğu için AoD özelliğini kullanmak istiyorum. Ricedroid saf androide yakın olduğu için rom içerisinde bulunan AoD çok başarılı değil. Telefonumda kullanabileceğim başarılı bir uygulama ya da magisk...
  14. _serhatgokce

Soru Ricedroid 8.6 arıyorum

9.0 sürümünde çok iyi oluyormuş diğer telefon modellerinden duyduğum kadarıyla. Ben yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum ve çok memnunum
  15. _serhatgokce

Soru Ricedroid 8.6 arıyorum

Ben aşırı memnunum bir çok rom denedim benim için en iyisi bu şuanda 8.5 sürümünü kullanıyorum
Üst Alt