_emrah kullanıcısının son içeriği

1. _emrah

Rehber Temalarinda süper duvar kağıdı gozukmeyenler için çözüm

Redmi note 9s miui 14 android 12 [endonezya] romunda çalışıyor. Teşekkürler
  2. _emrah

Soru birçok ayarlama yapmama rağmen reklamlar geliyor

adawaye şu 2 adresi eklemeni tavsiye ederim bu forumda görmüştüm baya işime yarıyor hatta oyunları da engelliyor spotify girceğimde durduruyorum adawayi farkediyor uygulama çünkü https://adblock.mahakala.is https://raw.githubusercontent.com/JasonD94/android-hosts/master/hosts.txt
  3. _emrah

Yardım Instagram uygulaması renk sorunu

aynı sorun vardı bende de youtube ve netflixde ses düğmelerine basınca renk düzeliyordu seçeneği aktif hale getirdim çözüldü teşekkürler
  4. _emrah

Soru Güvenlik yama güncellemesi sorunu

malesef hocam bulamadım. Güncelleniyor bir süre sonra eski haline dönüyor anlamadım nedendir Sürümü android 11 miui 12.5e düşürdüm sürüm düşük eski bir rom olduğu için güvenlik yaması güncelleme yerine yeni güncelleme gelmiyor bende artık.
  5. _emrah

Rom EU MIUI 14 Rom Note 9s Global

stock romdan eu roma geçerken oluyordu bende bu sadece no such file or directory bu hatalar yüzünden sürekli telefonu brick ede ede öğrenmiştim kullandığım twrp yi değiştirdim belki çözüm olabilir curtana note9s icin orangefox fbev1 olan sürümü daha verimli çalışıyor
  6. _emrah

Soru Youtube vanced da yeni surumde izleyin cozumu var mi ?

vanced kapanmış güncelleme almıyor eski sürümde kullanılıyor ama hesap girerek kullanılırken böyle hatalar veriyor malesef. Yerini vanced in devamı niteliğinde revanced ekibi almış. Revanced.io sitesinden rootsuz kurulabiliyor. Yine aynı şekilde micro g indirip revanced youtube indiriliyor...
  7. _emrah

Mod Tüm "FPS" kilitlerini kaldırmak

magisk ten kurduktan sonra cihazı yeniden başlattınız mı unutmuş olabilirsiniz diye sordum
  8. _emrah

haklısınız bilmeden kurcalamamak lazımmış aslında doğru ayarlar uygulandığında telefonun en temel ayarlarına kadar yapılabiliyor da dediğiniz gibi artık işlemciler güçlü fazla da gerek duymuyorum bende rootsuz kullanamam ama sıfır cihaz da alsam ilk işim güzel bir rom yükleyip root atmak olur...
  9. _emrah

bilgilendirme için teşekkür ederim, hiç anlamadığım birsürü ayar vardı bütün herseyi max hz ayarına yükseltmiştim telefon boştayken dahi aşırı ısındı şarj almamaya başladı alsa bile şarjı kesip tekrar şarj olmaya başladı baya sorunlar yaşadım herşeyi eski haline çevirip telefonu sıfırladım bu...
  10. _emrah

Rom EU MIUI 14 Rom Note 9s Global

ben dün kurdum fazla bir süre olmadi ama bataryada fark edilen bir değişiklik yok beğendim galeriden yazı kopyalama yeni widgetler kamera arayüzü falan hoş olmuş düzeltilen şeyler de var kenar çubuğu eu romda hareket ettirilmiyordu artık düzelmiş, birde karanlık mod ayarlarında...
  11. _emrah

son 3 gündür fps dropunu belki farklı romlar deneyerek çözerim diye denemediğim rom kalmadı fazla anlamadığım halde çekirdek ayarlarına kadar değiştirip cihazı bozmama ramak kalmışken bu paylaşımı gördüm, miui 13 eu romdayım efsane çalışıyor amacım fps yükselmesinden ziyade fps drobunu...
  12. _emrah

ilginç biraz önce yeniden denedim hala aynı benim malesef boşuna eu romdan dönmüşüm o zaman sorunsuz güncelleniyorsa ben belki romdan dolayıdır diye düşünmüştüm recovery olarak hangi sürüm var cihazınızda
  13. _emrah

Merhaba arkadaşlar redmi note 9s(curtana) cihazımda yaşadığım sıkıntıyı sormak istiyorum bu durum neden oluyor sizce. google play sistem güncellemesini indirip yeniden başlata bastığımda güncelleme kuruluyor ve telefon açılıyor ancak açılıdıktan hemen 10 saniye içinde telefon kendi kendine...
  14. _emrah

Çözüldü Resmi note 8 sistem uygulamaları

ben genelde rahatsız eden bildirimin üzerine basılı tutup bildirim gelmesini istemediklerimi kapatıyorum bir de ayarlarda uygulamaları yönet kısmından daha fazla özelleştirilebiliyor mesela instagram sadece istek gelirse bildirim atsın gibi sistem uygulamalarında da işe yarayabilir belki
  15. _emrah

Sohbet Redmi Note 9 Pro Kullanıcı Yorumları

poco x3 iyi bencede işlemcisi de daha güzel
Üst Alt