_bodrum_ kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Mi box s güncelleme sonrası sesli komut sorunu

cihaz uzerınde usb gırısı doluysa orjınal kumandayla ses komut yapamıyorsunuz
  2. B

Alış 128gb Oneplus 5T almak istiyorum.

karsılastır mi note 2 dusunurmusun
  3. B

Çözüldü Global Stabil'den başka ROM'a geçmeli miyim?

guncelleyıcıden yukleyemezsınız,root yapmazsanızda XiaoMiTool yapabılırsenız telefonun kılıdı acıksa
  4. B

Çözüldü Global Stabil'den başka ROM'a geçmeli miyim?

eu betadan memnunum
  5. B

Yardım mi note 2 ısınma..

arkadaslar ıyı geceler ,gecenlerde cihaza rom attıktan sonra cıhaaz bir daha acılmadı servise gıttı geldı sagolsunlar cok cıddı bır ucret ıstemedıler hallettıler sanırım pılın devresını kesıp tekrar taktılar dıye duşunuyorum her ne yapıldıysa sımdı pıl de 2-3 uygulama sonrası ustten baslayan bır...
  6. B

Soru Mi Note 2 SD Kart Takılır Mı ?

kardesım mi note 2 kullanıcısıyım her konuda yardımcı olabılırım cıhazın kendı hafızasına yedek alabılırsın "yerel yedeklemeler" ,arat cıhazda bulursun umarım yardımcı oldum,ıslem bıttıkten sonra cihaz ıcındekı miui klasurunu pc ye kopyala ve sakla gerı yuklemede kullanmak uzere
  7. B

Rom Pixel Experince - Android Pie 9.0[Mi-6][Official][AOSP]

Rehber - TWRP Temizle/Wipe Seçenekleri Kullanımı (Görsel Ekli)
  8. B

Yardım İmei sorunu hk.

BENCE URUNU TRENDYOLA İADE EDIN
  9. B

Haber 170 TL’den 500 TL’ye Yükselen Cep Telefonu Kayıt Harcına Bir Zam Daha

bu kayıt ucretlerının artmasının altında operaturler var baskı yapıyorlar ve kendılerınden telefon alınmasını zorluyorlar
  10. B

Soru En performanlı saf android tabanlı rom ?

tesekkur ederım yanı bır tarz bios gıbı,kerneli yuklemek ıcın de twrp mı kullanılıyor
  11. B

Soru En performanlı saf android tabanlı rom ?

belkı yerı degıl ama kernel nedır ,yabancı degılım twrp rom atma vb seylere ancak kernelı anlamıyorum ve neyle atılıyor telefona ve neye gore kernel tercıhı yapılıyor aydınlatırsanız sevınırım
  12. B

Yardım telefonum acılmıyor

Iyı haftalar ,dedıgınız sekılde yaptım ancak resımde gordugunuz gıbı takıldı kaldı ,fıkır verebılırmısınız veya problem yazılımsal mı yoksa cıhaz arızası mı ,uzaktan mudahale edılebılınır mı cıhaza tesekkur ederım.
  13. B

hocam benım pc 32 bit yarın 64 bitlık bır pc den kurulumu denıyecegım ve sıze bılgı verecegım ,kart yanmış olabılır mı cunku hıc sarj ısıgıda yanmıyor korklum bu cok tesekkur edeıyorum zaman ayırdınız
  14. B

dikkat ettım.... baglantı noktaları (com ve lpt) yazıyor sımdı dıkkat ettım 1541288914 MiFlash 64bit ındırmeden baktım cıhaz takılıylen" baglantı noktaları (com ve lpt) "yazıyor
  15. B

cihaz gorunmuyor ancak ses - ve power tusuna bı sure basılı tutunca pc sankı baglanıyormus gıbı ses verıyor cıhaz yonetıcısı yenı cıhaz eklenıyor mus gıbıde kapanıp acılıyor
Üst Alt